Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Jak poinformowało ministerstwo zdrowia Brazylii w środowym raporcie podczas ostatniej doby zarejestrowano 39 924 nowych przypadków koronawirusa, tym samym bilans osób zakażonych wzrósł do 1 996 748.
Miejski wydział zdrowia w Nowym Jorku powiadomił w poniedziałek o rosnącej liczbie młodych ludzi w wieku od 20 do 29 lat zakażonych koronawirusem . Przypisuje się to nieprzestrzeganiu przez nich zasad dystansu społecznego i innych środków ostrożności.
12.07. Waszyngton (PAP/AFP) - Stany Zjednoczone odnotowały w sobotę 66 528 nowych przypadków Covid-19 w ciągu 24 godzin, to nowy rekord w kraju, najciężej dotkniętym pandemią na świecie- wynika z bilansu Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Baltimore.
Przez nadmorską miejscowość w piątkowe popołudnie przeszła trąba powietrzna. Nawałnica zdmuchnęła domki holenderskie. Są ranni.
Dobowy bilans epidemii koronawirusa w Meksyku, to 9999 nowych infekcji, poprzedni dobowy rekord zakażeń miał miejsce w ubiegłym tygodniu, w czwartek - 6741 przypadków.
Ministerstwo zdrowia Brazylii poinformowało w środę, że podczas ostatniej doby na Covid-19 zmarły 1223 osoby i zarejestrowano 44 571 nowych przypadków koronawirusa.
Wskaźnik zapadalności na COVID-19 w Polsce spadł do 13 z 16,6 w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Oznacza to, że obecnie 13 osób na 100 tys. mieszkańców zachorowało. Tymczasem zapadalność w krajach UE wyniosła średnio 14,3 - wynika z zestawienia resortu zdrowia zamieszczonego w czwartek na Twitterze.
Mimo intensywnych opadów susza glebowa nadal nie zakończyła się w niektórych obszarach Polski, a rezerwy wody wciąż się tam nie odbudowały. Zjawisko suszy może się nasilać w kolejnych latach - powiedział PAP ekohydrolog prof. Maciej Zalewski z Uniwersytetu Łódzkiego.
Bilans epidemii koronawirusa w Brazylii powiększył się w ciągu ostatniej doby o 1141 ofiar śmiertelnych i 39 433 nowych infekcji; łącznie zakażonych od początku epidemii jest już 1 228 114 osób- poinformowało ministerstwo zdrowia w czwartek wieczorem czasu lokalnego.
Czwartek był najcieplejszym dniem w Wielkiej Brytanii od początku roku, w stacji pomiarowej na londyńskim lotnisku Heathrow odnotowano po południu 33,3 stopnia Celsjusza - poinformowało biuro meteorologiczne Met Office.