2 sierpnia w Londynie

Program wydarzeń olimpijskich z udziałem reprezentantów Polski 2 sierpnia (godziny wg czasu warszawskiego):

GIMNASTYKA SPORTOWA KOBIET

17:30 finał wieloboju - Marta Pihan-Kulesza

JEŹDZIECTWO

13:33 Grand Prix (dzień 1) ujeżdżenia indywidualnie i drużynowo - Michał Rapcewicz na koniu Randon

JUDO

78 kg, kobiety

11:19 eliminacje - Daria Pogorzelec 15:00 1/2 finału i repasaże 17:00 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

14:45 półfinał C2 mężczyzn - Marcin Pochwała, Piotr Szczepański 15:30 półfinał K1 kobiet - Natalia Pacierpnik 16:18 finał C2 mężczyzn 16:57 finał K1 kobiet

KOLARSTWO TOROWE

17:15 kwalifikacje sprintu drużynowego mężczyzn Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński, Damian Zieliński, Adrian Tekliński 18:46 1. runda sprintu drużynowego mężczyzn 19:10 finał

PŁYWANIE

eliminacje 11:00 50 m st. dowolnym mężczyzn - Kacper Majchrzak 12:14 100 m st. motylkowym mężczyzn - Konrad Czerniak 12:31 200 m st. grzbietowym kobiet - Alicja Tchórz

sesja wieczorna 20:30 półfinał 50 m st. dowolnym mężczyzn - ew. Kacper Majchrzak 20:46 finał 200 m st. grzbietowym mężczyzn - ew. Radosław Kawęcki 20:54 półfinał 200 m st. grzbietowym kobiet - ew. Alicja Tchórz 21:51 półfinał 100 m st. motylkowym mężczyzn - ew. Konrad Czerniak

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A 17:45 Polska - Argentyna

SZERMIERKA

floret drużynowy kobiet 11:30 1/4 finału Polska - Francja (Sylwia Gruchała, Małgorzata Wojtkowiak, Martyna Synoradzka)

13:00 1/2 finału 16:00 o miejsca 5-8 19:00 o trzecie miejsce 20:15 finał

ŻEGLARSTWO

13:00 7. i 8. wyścig w klasie Finn - Piotr Kula 13:00 7. i 8. wyścig w klasie Star - Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki 13:00 7. i 8. wyścig w klasie 49er - Paweł Kołodziński, Łukasz Przybytek 15:00 5. i 6. wyścig w klasie RS:X kobiet - Zofia Noceti-Klepacka 17:00 5. i 6. wyścig w klasie RS:X mężczyzn - Przemysław Miarczyński (PAP)

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
21°C Poniedziałek
dzień
22°C Poniedziałek
wieczór
18°C Wtorek
noc
16°C Wtorek
rano
wiecej »