Podpisz list w obronie rodziny!

W Polsce mieszka około 9 milionów małżeństw. Większość z nich akceptuje zapisaną w Konstytucji prawną ochronę małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Pomóżmy wspólnie zabrać głos w tej sprawie milczącej dotąd większości - apeluje Fundacja Mamy i Taty.

List możesz podpisać TUTAJ.

W ostatni piątek miało miejsce w polskim Sejmie głosowanie dot. projektu ustawy o związkach partnerskich. Szczęśliwie dla instytucji rodziny, większością poselskich głosów udało się odrzucić projekty instytucjonalizacji związków partnerskich.

Fundacja Mamy i Taty, która od samego początku występuje w obronie małżeństwa rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny oraz prawa dzieci do wychowania w rodzinie złożonej z mamy i taty, zauważa, że obecne wydarzenia, są realizacją scenariusza, którego można się było spodziewać już dwa lata temu (zob. Przeciw wolności i demokracji).

Fundacja próbowała przeciwdziałać tym tendencjom, m.in. poprzez akcję Cała Polska chroni dzieci,  List do Komisji Europejskiej, oraz Raport Polska 2030.  

Wynik piątkowego głosowania sprowokował zwolenników związków partnerskich do bezpardonowej walki, szczególnie wobec posłów, którzy głosowali inaczej niż ich partyjni liderzy. Media przychylne projektowi związków partnerskich donoszą, jakoby już pół miliona Polaków opowiedziało się mailowo za zrelatywizowaniem pojęcia rodziny. Lansuje się przy tym tezę, jakoby Polacy akceptowali związki osób homoseksualnych, a jedynie za sprawą konserwatywnego nastawienia posłów, bardziej radykalnych w tej sprawie niż ich wyborcy, wstrzymywane jest wprowadzenie tzw. nowoczesnego modelu rodziny, zwraca uwagę Fundacja Mamy i Taty.

Dlatego Fundacja uwrażliwia, że tym bardziej konieczna jest reakcja ludzi, opowiadających się za rodziną, gdyż bierność uwiarygadnia medialny przekaz i sprawia, że Polacy, którzy nie mają ugruntowanego zdania na ten temat, przyjmą punkt widzenia lepiej zorganizowanej i bardziej widocznej mniejszości.

Fundacja Mamy i Taty zachęca zarazem do wsparcia posłów, którzy mimo nacisków zdecydowali się stanąć w obronie polskiej Konstytucji i wyrażonej w niej definicji małżeństwa. Aby to umożliwić, przygotowany został list z podziękowaniami skierowanymi do 228 posłów, którzy zagłosowali za odrzuceniem projektu ustawy o umowie związku partnerskiego.

"Chcemy jak najszybciej zebrać pod nim jak najwięcej podpisów i wysłać w wersji papierowej indywidualnie do każdego z nich. W Polsce mieszka około 9 milionów małżeństw. Większość z nich akceptuje zapisaną w Konstytucji prawną ochronę małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Jest więc wyzwaniem dla nas wszystkich by mogły one wyrazić swoje poparcie w tej sprawie. Pomóżmy wspólnie zabrać głos w tej sprawie milczącej dotąd większości. Zbierzmy w obronie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny pięć milionów głosów polskich małżeństw!" " apeluje Fundacja.

List możesz podpisać TUTAJ.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
8°C Wtorek
rano
13°C Wtorek
dzień
13°C Wtorek
wieczór
12°C Środa
noc
wiecej »