Oficjalna aplikacja Lednicy

Uruchomiono specjalną aplikację mobilną na XX Spotkanie Młodych Lednica2000, które odbędzie się 4 czerwca na Polach Lednickich.

Dzięki aplikacji przygotowanej przez portal beneDeo.com każdy uczestnik Spotkania Lednickiego będzie miał dostęp do wszystkich informacji organizacyjnych i formacyjnych w swoim telefonie.

Aplikacja na urządzenia przenośne "beneDeo" jest częścią portalu ewangelizacyjnego beneDeo.com. "To serwis dla katolików, w którym publikowane są treści ewangelizacyjne w formatach audio, video, a także teksty. Dlatego na XX Spotkanie Młodych Lednica2000 przygotowaliśmy specjalną rolkę „Lednica”, w której znajdziemy przemówienia, homilie i wywiady z o. Janem Górą OP. Będą także materiały dotyczące historii Lednicy, jej rozwoju, relacje, spoty, a także muzyka Siewców Lednicy - informuje KAI Paulina Walczak z portalu benedeo.com.

Nowa aplikacja przygotowana dla Wspólnoty Lednica2000 zawiera wszystko to, co można standardowo znaleźć na stronie internetowej i w materiałach drukowanych dla pielgrzymów. Posłuży uczestnikom spotkania nie tylko jako modlitewnik, ale ma też zastosowanie praktyczne. Znajduje się w niej śpiewnik oraz materiały organizacyjne, m.in. program, informacje jak się przygotować i co ze sobą zabrać, mapy i przewodnik po Polach Lednickich, informację co zrobić, gdy się coś zgubiło.

- Dla młodych uczestników wydarzenia niezwykle aktywnych w social media została przygotowana opcja „FB share” – dwoma kliknięciami można udostępnić na swoim Facebooku przygotowaną grafikę „Jestem na Lednicy”. Dzięki temu poinformujemy wszystkich swoich znajomych, gdzie jesteśmy - mówi Paulina Walczak.

Aplikacja będzie działała w trybie offline na wypadek, gdyby uczestnicy Spotkania Młodych znaleźli się poza zasięgiem internetu. "beneDeo" jest przygotowane dla dwóch systemów iOS i Android. - Wystarczy tylko wejść do sklepu, bezpłatnie pobrać aplikację i mieć wszystkie informacje w kieszeni - przekonują organizatorzy.

Spotkanie Młodych Lednica 2000 odbędzie się nad jeziorem Lednickim po raz dwudziesty. Pierwsze odbyło się w 1997 roku. Jego inicjatorem był zmarły w grudniu 2015 roku duszpasterz akademicki o. Jan Góra. Wydarzeniu, w którym przez 19 lat wzięło udział prawie ok. 2 mln młodych osób, co roku towarzyszy specjalne przesłanie papieży do młodych.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
19°C Sobota
dzień
20°C Sobota
wieczór
17°C Niedziela
noc
12°C Niedziela
rano
wiecej »