"Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi"

Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi - powiedział w niedzielę szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, komentując ostatnie ataki na biura poselskie PiS.

W nocy z piątku na sobotę w Golubiu-Dobrzyniu oraz w Wąbrzeźnie (woj. kujawsko-pomorskie) zdewastowano biura parlamentarzystów PiS: senatora Andrzeja Mioduszewskiego oraz posła Krzysztofa Czabańskiego. Przed wejściem do biura pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach napisano: "PZPR".

Do incydentów tych odniósł się w niedzielnym wywiadzie z portalem wPolityce szef gabinetu politycznego premiera. "Mamy do czynienia z kolejnymi atakami. Było ich już dużo. Część ludzi związanych z opozycją, która jest zdesperowana może się posuwać do takich ataków" - mówił Suski. Nawiązał w tym kontekście do zabójstwa działacza PiS Marka Rosiaka w 2010 r.

"Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi. Starają się pokazać, że w Polsce dzieje się źle i być może potrzebna jest interwencja ONZ. Jeden z ich demonstrantów pan Wojciech Diduszko położył się na demonstracji udając pobitego i nieprzytomnego. Przykre, że mamy takich obywateli, którzy po utracie władzy nie wahają się używać metod, które mogą powodować nawet rozlew krwi" - dodał minister.

W sprawie dewastacji biura parlamentarzystów PiS w Golubiu-Dobrzyniu toczy się obecnie postępowanie przygotowawcze pod nadzorem miejscowej prokuratury.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, PARTIE, PIS, RZĄD

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • gosc
  23.07.2018 10:00
  Panie Suski, pan ma wrażenie a miliony Polaków widzą gołym okiem, że tzw opozycja to ludzie złej woli służący obcym państwom, szkodzący Polsce. I nas miliony Polaków oburza bierność i bezsilnośc władzy wobec tych prowokacji i hucpie. Oczekujemy karania sprawców czynów kryminalnych i bezprawnych.
 • Marek
  23.07.2018 10:53
  I, niestety, będzie gorzej, bo ta zdeprawowana władza nie przejmuje się już niczym. Tłumaczenie tego wolą suwerena jest dzisiaj śmieszne, bo w żaden sposób nie odpowiada rzeczywistemu poparciu zmian wprowadzanych w państwie. Zło, deprawacja, hipokryzja, niejednokrotnie przy próbach instrumentalnego wykorzystania Kościoła - taką mamy władzę w naszym państwie prawa i sprawiedliwości. Do czego to doprowadzi, skoro cel nie uświęca środków???
 • MAREK.LN
  23.07.2018 11:22
  Nie, Panie Suski, to nie opozycja tego chce tylko rząd PiS by móc wprowadzić rozwiązania rodem z poprzedniej słusznie minionej epoki wobec swoich przeciwników politycznych. Jeszcze trochę i doprowadzicie do rozlewu krwi swoimi działaniami.
 • matabane
  23.07.2018 11:46
  Kto sieje wiatr ...
  Łamie Konstytucję z wyznawcami sekty smoleńskiej , a teraz udaje niewiniątko, co to zapluta opozycja od nich chce.
  Aż krew mi się warzy na tą bezczelność.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  17°C Wtorek
  dzień
  18°C Wtorek
  wieczór
  14°C Środa
  noc
  9°C Środa
  rano
  wiecej »