Papieski koncert Magdy Anioł

Koncert Magdy Anioł odbędzie się z okazji Dnia Papieskiego 17 października o godz. 18 w Warszawie. Jest także wydarzeniem w ramach Międzynarodowego Festiwalu Stróżów Poranka oraz Bielańskiej Sceny Muzycznej.

Organizatorzy: Fundacja Dobra Kultura, Dobre Miejsce, Podziemie Kamedulskie i sklep Chrześcijańskie Granie zapraszają wszystkich fanów muzyki chrześcijańskiej do wzięcia udziału w tym wydarzeniu muzycznym stanowiącym także premierę płyty „ALBO ALBO”. Koncert zorganizowany z okazji Dnia Papieskiego jest także wydarzeniem w ramach Międzynarodowego Festiwalu Stróżów Poranka, oraz Bielańskiej Sceny Muzycznej.

Nie chcemy być tylko chrześcijańską kapelą z nazwy, ale „narzędziami w rękach najgenialniejszego Artysty” – mówi o sobie Magda Anioł i jej zespół.

Na scenie chrześcijańskiej Magda Anioł zadebiutowała płytą „Kiedy dusza śpiewa” dołączoną do kwartalnika „RuaH”. Następna płyta to „Ani oko, ani ucho”. Z niej pochodzi „Zaufaj” – piosenka, która (również z teledyskiem) towarzyszyła Ojcu Świętemu w jego – jak się okazało – ostatniej wizycie w Polsce. Było też Toronto i Światowe Dni Młodzieży.

Potem była trzecia płyta – „Do góry nogami”. Następnie kolejna wizyta w Kanadzie na festiwalu muzyki chrześcijańskiej. Jest też coś wyjątkowego – pierwszy w Polsce wydany na DVD koncert ewangelizacyjny.

Rok 2005 – działy się rzeczy, które z zapartym tchem obserwował cały świat. Magda wydała maxisingiel „LOLEK”, w całości poświęcony nieobecnemu już wśród nas Janowi Pawłowi II. Potem ukazała się nowa płyta – „Naprawdę. Msza młodych” inspirowana formą Mszy świętej. W październiku 2010 ukaże się płyta „Albo Albo”.
Więcej o zespole na: www.magdaniol.com

Koncert Magdy Anioł odbędzie się w Dobrym Miejscu – katolickim centrum kultury na
ul. Dewajtis 3 wejście B w Warszawie (www.dobremiejsce.org ).

Bilety do nabycia w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3 oraz na stronie sklepu Chrześcijańskie Granie: www.chrzescijanskiegranie.pl i w Dobrym Miejscu – w recepcji.

Kolejne wydarzenie w ramach Bielańskiej Sceny Muzycznej i Międzynarodowego Festiwalu Stróże Poranka to koncert Antoniny Krzysztoń (Najbardziej znane piosenki m.in. „Inny Świat”, „Perłowa Łódź” oraz piosenki z płyty „Turkusowy Stół”), który odbędzie się 21 listopada (niedziela) o godz. 18:00.

Bilety do nabycia od 1 października także w sklepie Chrześcijańskie Granie na ul.Dewajtis 3 oraz na: www.chrzescijanskiegranie.pl.

Patronami Bielańskiej Sceny Medialnej są: Gość Niedzielny, wiara.pl, Niedziela, niezalezna.pl, bosko.pl, fronda.pl, e.kai.pl, Muzyczne Dary, Opoka.org.pl, Przeznaczeni.pl, Radio Plus Warszawa Bielańska Scena Muzyczna zakłada promocję zespołów i solistów, którzy poprzez dorobek artystyczny wnoszą wkład w budowanie kultury opartej na wartościach chrześcijańskich.

Miejscem cyklicznych koncertów będzie Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury znajdujące się na warszawskich Bielanach. Do tej pory w ramach Bielańskiej Sceny Muzycznej wystąpili: Maleo Reggae Rockers, Tomasz Budzyński, Chili My, Marcin Styczeń & Ernest Bryll, Viola Brzezińska i wrocławski zespół 40i30na70. Planowane są koncerty zespołów: New Life M. (13II), SDM (6 III).

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
6°C Czwartek
rano
12°C Czwartek
dzień
12°C Czwartek
wieczór
10°C Piątek
noc
wiecej »