Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Justyna Liptak
Foto Gość |
Dokumenty dotyczące galerii:
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 17.01.2019 AKTUALIZACJA 17.01.2019
więcej »
Jezus żyje. Już Go dalej grób nie kryje.
Garść uwag do czytań na III niedzielę wielkanocną roku B z cyklu „Biblijne konteksty”.
Andrzej Macura
Katechizm, owszem systematyzuje. Księgi Biblijne, zwłaszcza Ewangelie, są jak nieujarzmiona rzeka...
ks. Tomasz Horak
Chrześcijanin ma jeszcze jedną kwalifikację etyczną: współodpowiedzialność za bliźniego, płynącą zarówno z przykazania „nie zabijaj”, jak i z przykazania miłości.
Beata Zajączkowska
Reakcja Polaków na apel dr Heleny Pyz o pomoc dla dzieci trędowatych przypomina tajfun miłosierdzia.
Najnowsze informacje o sukcesach i porażkach w walce z koronawirusem
Dzieje się...
W pełni zaszczepionych jest blisko 2,3 mln osób.
Wykonano 64,5 tys. testów.
Wszyscy ciRosjanie zostali zidentyfikowani jako oficerowie służb specjalnych Rosji.
Barca rozgromiła Athletic Bilbao 4:0 i po raz 31 wywalczyła Puchar Króla. Ale aż do 60 minuty utrzymywał się remis.
Eksperci wymieniają kilka czynników. To nie tylko odporność zapewniona przez szczepionki czy wcześniejszy kontakt z danym wirusem, ale także tryb życia, choroby przewlekłe, a czasem także uwarunkowania genetyczne.
Dziś w Kościele rozpoczyna się XIII Tydzień Biblijny.
List podpisali m.in. Swietłana Aleksijewicz, John Maxwell Coetzee i i Orhan Pamuk.
A wraz z nią cała Wielka Brytania.
Rosyjskie MSZ zakomunikowało w sobotę, że wydala z kraju Ołeksandra Sosoniuka, konsula z konsulatu generalnego Ukrainy w Petersburgu, którego wcześniej zatrzymała FSB, zarzucając mu próbę uzyskania poufnych informacji z baz danych organów porządku publicznego, w tym FSB.
"Przybyłem do Watykanu, aby szukać inspiracji. Franciszek jest dziś na świecie jednym z największych obrońców interesów ludzi potrzebujących, a w szczególności migrantów i uchodźców" – mówi Radiu Watykańskiemu Filippo Grandi, Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców.
Cały świat jednoczy się duchowo z brytyjską rodziną królewską w dniu pogrzebu księcia Edynburga, Filipa. Również w Rzymie, w anglikańskim kościele p.w. Wszystkich Świętych polecano Bogu zmarłego małżonka Elżbiety II.
To pierwsza beatyfikacja w tym roku.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.
Dokumenty dotyczące galerii:
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 17.01.2019 AKTUALIZACJA 17.01.2019
Paweł, jesteśmy razem
więcej »