Aktorka z "Klanu" - nawrócona wiedźma

Aktorka Patrycja Hurlak, znana z seriali "Klan", "M jak miłość", "Na Wspólnej" miała karierę, pieniądze, wpływowych znajomych i wielką moc, którą dawała jej czarna magia. Dwa lata temu przeżyła nawrócenie.

Aktorka "zabawy z magią" rozpoczęła już w drugiej klasie szkoły podstawowej. Najpierw zaczęła interesować się amuletami, później dostała książkę z zaklęciami i klątwami. I tak z czasem rozpoczęło się wróżenie z kart, przygoda z horoskopami, medycyną niekonwencjonalną oraz wywoływanie duchów.

"Diabeł dał mi poczucie wyższości, władzy, akceptacji, wyjątkowości. Wydawało mi się że mogę kreować rzeczywistość, takie poczucie wielkości uskrzydla. Jednak moje szczęście było tylko pozorne. W sercu panowały ciemność i pustka" - mówiła.

Historię swojego życia opisała w książce "Nawrócona wiedźma". Aktorka chce, by jej czytelnicy potraktowali ją jako ostrzeżenie przed faktycznym zagrożeniem atakami szatana.

Patrycja Hurlak swoje świadectwo nawrócenia głosi po całej Polsce. Niedawno dzieliła się nim z mieszkańcami Radzynia Podlaskiego.

"Postanowiłam założyć rodzinę, złożyłam więc u szatana 'zamówienie' na partnera, opisałam, jaki dokładnie ma być ten mężczyzna, i następnego dnia go spotkałam. Po dwóch miesiącach sielanki przeżyłam horror. 'Wymarzony książę' okazał się alkoholikiem, awanturnikiem i narkomanem. Czułam się bezsilna, nie rozumiałam, co się dzieje, było mi bardzo źle" - mówiła Hurlak.

Aktorka postanowiła szukać pomocy u Boga. Wtedy właśnie zaczęła się jej droga nawrócenia. Hurlak pomoc odnalazła w Koronce do Miłosierdzia Bożego, rozmowach z księżmi, spowiedzi, wizycie u egzorcysty. Aktorka stopniowo zakochiwała się w Jezusie.

"Teraz modlę się, aby Bóg używał mnie jako swojego narzędzia, bo jestem to dłużna innym i Kościołowi" - mówiła. 

Zapraszamy do posłuchania mini-świadectwa Patrycji Hurlak

jerychomlodych Patrycja Hurlak - zaproszenie na Jerycho Młodych 21-22 czerwca 2013r.

Nasza sonda: Czy byłeś/-aś uwikłany/-a w praktyki magiczne, okultystyczne itp.?

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
2°C Czwartek
wieczór
1°C Piątek
noc
1°C Piątek
rano
2°C Piątek
dzień
wiecej »