Aktorka Patrycja Hurlak, znana z seriali "Klan", "M jak miłość", "Na Wspólnej" miała karierę, pieniądze, wpływowych znajomych i wielką moc, którą dawała jej czarna magia. Dwa lata temu przeżyła nawrócenie.
Aktorka "zabawy z magią" rozpoczęła już w drugiej klasie szkoły podstawowej. Najpierw zaczęła interesować się amuletami, później dostała książkę z zaklęciami i klątwami. I tak z czasem rozpoczęło się wróżenie z kart, przygoda z horoskopami, medycyną niekonwencjonalną oraz wywoływanie duchów.
"Diabeł dał mi poczucie wyższości, władzy, akceptacji, wyjątkowości. Wydawało mi się że mogę kreować rzeczywistość, takie poczucie wielkości uskrzydla. Jednak moje szczęście było tylko pozorne. W sercu panowały ciemność i pustka" - mówiła.
Historię swojego życia opisała w książce "Nawrócona wiedźma". Aktorka chce, by jej czytelnicy potraktowali ją jako ostrzeżenie przed faktycznym zagrożeniem atakami szatana.
Patrycja Hurlak swoje świadectwo nawrócenia głosi po całej Polsce. Niedawno dzieliła się nim z mieszkańcami Radzynia Podlaskiego.
"Postanowiłam założyć rodzinę, złożyłam więc u szatana 'zamówienie' na partnera, opisałam, jaki dokładnie ma być ten mężczyzna, i następnego dnia go spotkałam. Po dwóch miesiącach sielanki przeżyłam horror. 'Wymarzony książę' okazał się alkoholikiem, awanturnikiem i narkomanem. Czułam się bezsilna, nie rozumiałam, co się dzieje, było mi bardzo źle" - mówiła Hurlak.
Aktorka postanowiła szukać pomocy u Boga. Wtedy właśnie zaczęła się jej droga nawrócenia. Hurlak pomoc odnalazła w Koronce do Miłosierdzia Bożego, rozmowach z księżmi, spowiedzi, wizycie u egzorcysty. Aktorka stopniowo zakochiwała się w Jezusie.
"Teraz modlę się, aby Bóg używał mnie jako swojego narzędzia, bo jestem to dłużna innym i Kościołowi" - mówiła.
Zapraszamy do posłuchania mini-świadectwa Patrycji Hurlak
jerychomlodych
Patrycja Hurlak - zaproszenie na Jerycho Młodych 21-22 czerwca 2013r.
Nasza sonda: Czy byłeś/-aś uwikłany/-a w praktyki magiczne, okultystyczne itp.?
Łączna liczba poległych po stronie rosyjskiej wynosi od 159,5 do 223,5 tys. żołnierzy?
Potrzebne są zmiany w prawie, aby wyeliminować problem rozjeżdżania pól.
Priorytetem akcji deportacyjnej są osoby skazane za przestępstwa.