Trener zespołu hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej madryckiego Realu Carlo Ancelotti został w poniedziałek zwolniony ze stanowiska.
Wieczorem prezes "Królewskich" Florentino Perez potwierdzi dymisję włoskiego szkoleniowca na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Nazwisko nowego klub ujawni w przyszłym tygodniu.
Ancelotti stracił posadę, gdy definitywnie okazało się, że drużyna nie obroni tytułu mistrza kraju wywalczonego w poprzednim sezonie ani też nie będzie ponownie triumfowała w Lidze Mistrzów.
Włocha nie obroniły wyniki uzyskane w pierwszym sezonie pracy w klubie, gdy oprócz mistrzostwa kraju i zwycięstwa w Lidze Mistrzów, Real zdobył Puchar Króla, Superpuchar Europy i klubowe mistrzostwo świata.
Trump wyraził przekonanie, że z oświadczenia Hamasu wynika, iż jest on gotowy na długotrwały pokój.
"To dzieło nie okazało się chwilową inicjatywą, ale nabrało poważnego charakteru".