Sześć osób zacznie chodzić

- On was uzdrowił, a wy jesteście tego nieświadomi. Zacznijcie chodzić! Przejdźcie kilka kroków - zachęcał o. Bashobora.

Kolejna konferencja o. Johna Bashobory rozpoczęła się modlitwą uzdrowienia. - Dzieje się to, co niemożliwe - modlił się kaznodzieja i przyzywał mocy Ducha Świętego.

Następnie wymieniał choroby, które Bóg uzdrawia: stwardnienie rozsiane, depresje, schizofrenie, bezsenność…Wołał, by Duch Święty wyzwolił wszystkich od kłamstw szatana. - Ci, którzy nie mają dzieci, będą tańczyć z radości. Pocznie się 98 dzieci - mówił.

Zachęcał, by przyjmować radość, którą daje Bóg, "upijać się” nią. Często przywoływał fragment Pisma Świętego mówiący o tym, że „radość w Panu jest naszą ostoją” (Ne 8, 10).

Wołał, by Bóg zesłał deszcz Ducha Świętego - rzekę życia. - Jesteśmy Kościołem, który jest napełniony Duchem Świętym. Bóg dał wam modlitwę, nich ona z was wypłynie. Kiedy oddajemy chwałę Bogu, diabeł ma problem. Niewidomi odzyskają wzrok, zaczną widzieć Boga w swoim życiu - mówił.

Tłumaczył, że każdy chrześcijanin ma wpływ na rzeczywistość, bo "niesiemy ze sobą obecność Boga, jesteśmy Jego świątynią”.

Podczas modlitwy padły słowa poznania: - Bóg mi powiedział, że sześć osób nie umie chodzić. Niektóre z nich są na wózkach. On was uwalnia, a wy jesteście nieświadomi. Zacznijcie chodzić. Gdzie jesteście? Przejdźcie kilka kroków - czterech mężczyzn i dwie kobiety - mówił o. Bashobora.

Zachęcał, by o wszystkim - także chorobach i problemach - rozmawiać ze swoim Ojcem i modlić się potężną modlitwą "Jezu ufam Tobie". - Kiedy idziesz do lekarza i słyszysz, że jesteś chory na nieuleczalną chorobę, a ona jest dziedziczna, módl się: "Mocą cierpienia Pana jestem uzdrowiony”. Czekaj na Pana w swoim czasie, na Jego uzdrowienie - mówił.

Dodał, że mamy być "głodni Boga". - Jeśli osłabłeś, poproś na nowo, żeby Bóg pokazał ci, jak masz Go wielbić. Bóg zachwyca się tobą, kiedy Go o coś prosisz - mówił kaznodzieja.

Zwrócił się też do rodziców, żeby wychowywali dzieci w oparciu o Słowo Boże. - Dzieci muszą mieć czas nie tylko na uprawienie sportu, ale także na wielbienie Boga - mówił kaznodzieja.

 

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Gość
  02.07.2017 09:35
  Wygląda to jak sekta, a nie jak prawdziwa wiara.
 • Gość
  02.07.2017 10:19
  Ja uczestniczę w takich mszach o Uzdrowienie Duszy i Ciała gdzie są uzdrowienia podparte dokumentacją medyczną. Niedawno stanęła kobieta przed ołtarzem i dała świadectwo że lekarze nie dawali jej szans na potomstwo a tu po jednej z takich mszy usłyszała przekaz do siebie że będzie miała dziecko. Efektem był niemowlak, którego trzymała w nosidełku i pokazała wszystkim. Inna trzymając dokumentację medyczna dała świadectwo że kilka klinik w tym klinika w Berlinie kierowały ją na operację oka, w którym robiła się dziura. Miała termin wyznaczony na operację. Przed wyjazdem do kliniki uczestniczyła w Mszy o Uzdrowienie Duszy i Ciała gdzie miała przekaz, że jej oko jest zdrowe. Oczywiście pojechała w wyznaczonym terminie na operację gdzie lekarze w Berlinie byli zdziwieni ze nie ma co operować bo w oku nic niema. Można wiele pisać i przytaczać fakty, ale niedowiarka i tak nic nie przekona.
 • Gość
  03.07.2017 12:56
  Powtarzam: Duch Święty, a nie Duch św.
 • Szczera
  03.07.2017 23:59
  No i co z tego, czy te cuda są prawdziwe czy też nie wynika? Czy nasza wiara opiera się na cudach i z cudów wynika? Co to za wiara, która potrzebuje zdrowia do autentycznego zaufania Bogu? Jezus uzdrawiał, ponieważ będąc Panem życia nie mógł patrzeć na cierpienie i owoce śmierci Jego dzieci, ale w kazaniu na Górze jasno powiedział, jaki jest przekaz Boży. Ja jestem chora od dwóch lat i widzę, ile dovrà w moim życiu się stało dzięki temu że Bóg dopuścił moje choroby. Jak ślepa na Niego bym była, gdyby w moim życiu wszystko szło jak z płatka. Dziękujmy Bogu za krzyż. I szczerze mówiąc, mimo że cierpię, nie potrzebuję ojca Bashobory. Wystarczy mi Jezus.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  12°C Sobota
  wieczór
  9°C Niedziela
  noc
  5°C Niedziela
  rano
  12°C Niedziela
  dzień
  wiecej »