Facebook przeciwko życiu

Facebook blokuje stronę dwóch amerykańskich aktorów, którzy zbierają pieniądze na nowy film ukazujący kłamstwa procesu "Roe v. Wade".

Jon Voight i Nick Loeb wraz z działaczami pro-life pracują nad filmem, który opowiada prawdziwą historię procesu "Roe v. Wade". Informują, że Facebook blokuje stronę dotyczącą projektu.

W tworzenie filmu "Roe v. Wade: The Movie" zaangażowana jest m.in. Alveda King, siostrzenica Martina Luthera Kinga Jr.

W tym tygodniu Nick Loeb w wywiadzie dla "World News Daily" stwierdził, że Facebook cenzuruje stronę filmu, ponieważ film jest pro-life i eksponuje eugeniczną historię Planned Parenthood.

"Blokuje nawet ludzi, którzy dzielą się reklamami, za które zapłaciłem" - powiedział Loeb. Aktor rozważa podjęcie kroków prawnych. 

Facebook nie odpowiedział na prośbę o komentarz dla "World News Daily".

Film "Roe v. Wade: The Movie" między innymi ma ukazać kłamstwa i manipulacyjną taktykę aktywistów aborcyjnych. Zaangażowanie takich ludzi jak Norma McCorvey i Bernard Nathanson, którzy zrozumieli swoje błędy i po latach opowiedzieli się po stronie pro-life.

Więcej na stronie: https://www.indiegogo.com/projects/roe-v-wade-the-movie-film#/

Roe v. Wade The Movie ROE v. WADE The Movie INDIEGOGO CAMPAIGN

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  18°C Sobota
  wieczór
  15°C Niedziela
  noc
  11°C Niedziela
  rano
  20°C Niedziela
  dzień
  wiecej »