"Nie ma już chłopców i dziewczynek"

Co BBC próbuje wmówić widzom? Genderowy absurd.

Według BBC różnice płciowe wynikają jedynie z wychowania. W swoim spocie próbowała (nieudolnie dodajmy) przekonać widzów, że patrzą na dzieci przez stereotypy i jest to złe podejście.

Dwójka maluchów została poddana eksperymentowi. Chłopiec został przebrany za dziewczynkę, a dziewczynka za chłopca. Następnie zaproszono dorosłych, by przez chwilę pobawili się z dziećmi, nie mówiąc im, że zostały przebrane. Dorośli podsuwali więc dzieciom zabawki odpowiednie dla domniemanej płci dziecka. Co ciekawe mali bohaterowie, nie byli nimi za bardzo zainteresowani (!). I jeszcze dobitniej podkreślili swoją stereotypowość, z którą przecież BBC walczy w tym klipie. Honor BBC został uratowany tylko przez dorosłych, którzy bili się w piersi, że podchodzą do dzieci stereotypowo.

 Sam film został skrytykowany przez portal Life Site News. Walt Heyer - były transwestyta, który teraz pomaga osobom, które mają problemy z własną płcią - zauważa, że dorośli w swoim szaleństwie wtrącają się w rzeczy, których nie rozumieją.

"Mamy 50 lat badań, które potwierdzają, że to szaleństwo powoduje lęk, depresję, a nawet samobójstwa" - podkreśla i dodaje - "To jest psychologiczne znęcanie się nad dziećmi i żadne dziecko nie powinno być poddane tej indoktrynacji pomieszania płci".

Natomiast David Marcus z "The Federalist" ostrzega, że BBC bawi się siłami, których nie rozumie. 

 

«« | « | 1 | » | »»
 • Tobi
  01.08.2018 18:05
  Typowe marksistowskie podejście ze strony BBC - narzucanie innym swoich poglądów z pozycji wyższości rzekomo naukowej wiedzy. Skończy się, gdy władze kalifatu w UK zmienią redakcję BBC.
 • bądźmy sobą
  01.08.2018 20:46
  Jeszcze w wieku przed przedszkolem bawiliśmy się na podwórku, chłopcy i dziewczynki. Nikt nas nie pilnował, nie mówił jak i czym się bawić, a o sprawach płci nie rozmawiali ze sobą nawet dorośli. I ciekawe, że dziewczynki bawiły się w sklep albo kuchnię, co nas chłopaków w ogóle nie ciekawiło. Majstrowaliśmy coś z patykami i kamieniami, czasem nimi rzucaliśmy, dość prymitywne to było trzeba przyznać. Ale inne. Dziewczynki były inaczej ubrane i inaczej sikały, ale to też nas nie interesowało, po prostu takie były i nie wnikaliśmy dlaczego. Próby przestawienia nas na ich zabawy, a ich na nasze, nie miałyby żadnego sensu i na szczęście nikt nawet nie próbował. Nie pamiętam też chłopaka czy dziewczynki, którzy w "naturalny" sposób interesowaliby się czymś innym niż reszta. Tak czy inaczej, najlepiej by nikt w te dziecięce wybory w żaden sposób nie ingerował, i wszyscy będą ze swojej płci zadowoleni. Panie wybaczą, ale na widok "mechanika" w spódnicy, zwiałbym wraz z moim autkiem z warsztatu gdzie pieprz rośnie. Fakt, widziałem w zakładzie Panią, co umiała "z ręki" ostrzyć wiertła na szlifierce, ale na tym jak sądzę ich możliwości rozumienia skomplikowanych mechanizmów się kończą. Ja potrafię ugotować zupę z torebki i też się na szefa kuchni nie pcham.
 • Tolek
  01.08.2018 20:52
  To ciekawe, że osoby wychwalające gender i plujące na Kościół w ciągu KILKU minut osiągają ogromną liczbę plusów. Czy nie widzisz droga redakcji że ktoś manipuluje polubienia mi (najprawdopodobniej przy użyciu programu TOR). A tam gdzie manipulacja plusami odzywają się też modernistyczne szkodniki typu Dremor (dziwny zbieg okoliczności).
 • gość
  02.08.2018 12:02
  "Przeżyliśmy nazizm, przeżyliśmy komunizm, przeżyjemy i genderyzm". Tylko na szkodliwe skutki genderyzmu nie musimy czekać. Możemy im zapobiec, póki jeszcze można...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  24 25 26 27 28 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6
  15°C Sobota
  dzień
  17°C Sobota
  wieczór
  15°C Niedziela
  noc
  12°C Niedziela
  rano
  wiecej »