"Nie ma już chłopców i dziewczynek"

Co BBC próbuje wmówić widzom? Genderowy absurd.

Według BBC różnice płciowe wynikają jedynie z wychowania. W swoim spocie próbowała (nieudolnie dodajmy) przekonać widzów, że patrzą na dzieci przez stereotypy i jest to złe podejście.

Dwójka maluchów została poddana eksperymentowi. Chłopiec został przebrany za dziewczynkę, a dziewczynka za chłopca. Następnie zaproszono dorosłych, by przez chwilę pobawili się z dziećmi, nie mówiąc im, że zostały przebrane. Dorośli podsuwali więc dzieciom zabawki odpowiednie dla domniemanej płci dziecka. Co ciekawe mali bohaterowie, nie byli nimi za bardzo zainteresowani (!). I jeszcze dobitniej podkreślili swoją stereotypowość, z którą przecież BBC walczy w tym klipie. Honor BBC został uratowany tylko przez dorosłych, którzy bili się w piersi, że podchodzą do dzieci stereotypowo.

 Sam film został skrytykowany przez portal Life Site News. Walt Heyer - były transwestyta, który teraz pomaga osobom, które mają problemy z własną płcią - zauważa, że dorośli w swoim szaleństwie wtrącają się w rzeczy, których nie rozumieją.

"Mamy 50 lat badań, które potwierdzają, że to szaleństwo powoduje lęk, depresję, a nawet samobójstwa" - podkreśla i dodaje - "To jest psychologiczne znęcanie się nad dziećmi i żadne dziecko nie powinno być poddane tej indoktrynacji pomieszania płci".

Natomiast David Marcus z "The Federalist" ostrzega, że BBC bawi się siłami, których nie rozumie. 

 

«« | « | 1 | » | »»
 • bądźmy sobą
  01.08.2018 20:46
  Jeszcze w wieku przed przedszkolem bawiliśmy się na podwórku, chłopcy i dziewczynki. Nikt nas nie pilnował, nie mówił jak i czym się bawić, a o sprawach płci nie rozmawiali ze sobą nawet dorośli. I ciekawe, że dziewczynki bawiły się w sklep albo kuchnię, co nas chłopaków w ogóle nie ciekawiło. Majstrowaliśmy coś z patykami i kamieniami, czasem nimi rzucaliśmy, dość prymitywne to było trzeba przyznać. Ale inne. Dziewczynki były inaczej ubrane i inaczej sikały, ale to też nas nie interesowało, po prostu takie były i nie wnikaliśmy dlaczego. Próby przestawienia nas na ich zabawy, a ich na nasze, nie miałyby żadnego sensu i na szczęście nikt nawet nie próbował. Nie pamiętam też chłopaka czy dziewczynki, którzy w "naturalny" sposób interesowaliby się czymś innym niż reszta. Tak czy inaczej, najlepiej by nikt w te dziecięce wybory w żaden sposób nie ingerował, i wszyscy będą ze swojej płci zadowoleni. Panie wybaczą, ale na widok "mechanika" w spódnicy, zwiałbym wraz z moim autkiem z warsztatu gdzie pieprz rośnie. Fakt, widziałem w zakładzie Panią, co umiała "z ręki" ostrzyć wiertła na szlifierce, ale na tym jak sądzę ich możliwości rozumienia skomplikowanych mechanizmów się kończą. Ja potrafię ugotować zupę z torebki i też się na szefa kuchni nie pcham.
 • Tolek
  01.08.2018 20:52
  To ciekawe, że osoby wychwalające gender i plujące na Kościół w ciągu KILKU minut osiągają ogromną liczbę plusów. Czy nie widzisz droga redakcji że ktoś manipuluje polubienia mi (najprawdopodobniej przy użyciu programu TOR). A tam gdzie manipulacja plusami odzywają się też modernistyczne szkodniki typu Dremor (dziwny zbieg okoliczności).
 • gość
  02.08.2018 12:02
  "Przeżyliśmy nazizm, przeżyliśmy komunizm, przeżyjemy i genderyzm". Tylko na szkodliwe skutki genderyzmu nie musimy czekać. Możemy im zapobiec, póki jeszcze można...
 • Marcin
  04.08.2018 08:33
  Przecież tego już w gimnazjum uczyli(w latach 90 kiedy nie znano gender) że za zachowanie odpowiadają hormony. I dlatego kobiety praktycznie nigdy nie wybierają męskich zawodów, a mężczyźni damskich. To dlatego mężczyźni lepiej prowadzą samochody, bo testosteron, jego poziom, wpływa na wyobraźnię przestrzenną. To dlatego mężczyźni są bardziej agresywni,silniejszy, bardziej skorzy do ryzykownych zachowań. To jest oczywista, oczywistość. Nie wiem jak poziom hormonów wygląda u dzieci, ale pewnie różnice i tak są, i z tego wynikają różnice dotyczące wybieranych zabawek, i sposobu zabawy.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  28°C Piątek
  wieczór
  25°C Sobota
  noc
  21°C Sobota
  rano
  28°C Sobota
  dzień
  wiecej »