Kreatywne pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka przypadają kolejno 21 i 22 stycznia. Te wyjątkowe święta wywodzą się z amerykańskiej tradycji i zdążyły już zyskać ogromną popularność i zadomowić się w polskiej kulturze. Jako wnuczęta od pierwszych dni życia czujemy miłość dziadków, ich troskę i zaangażowanie. Doceniajmy ich nie tylko od święta, a na wyjątkową okazję przygotowujemy coś, co ucieszy i sprawi, że łza wzruszenia pojawi się na policzku.

Kreatywne pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka - doceniaj w wyjątkowy sposób

Pomysł na prezent może okazać się trudnym orzechem do zgryzienia zwłaszcza, jeśli wyjątkowa okazja zbliża się wielkimi krokami. Jeśli czasu coraz mniej nie musisz wybierać standardowego zestawu typu kwiaty i czekoladki lub krawat i dobra whisky. Zaletą uniwersalnych prezentów jest duże prawdopodobieństwo trafienia w gust obdarowanego. Nie idź jednak na łatwiznę i doceń swoich dziadków prezentem autorskim, kreatywnym i przygotowanym tylko dla nich. To oni z zachwytem obserwują wszystkie, Twoje osiągnięcia, pomysły i plany. Kibicują Twoim przedsięwzięciom i doceniają każdą, wspólna chwilę. Nie pozwól, aby Dzień Babci i Dzień Dziadka upłynęły typowo. Stwórz kreatywne prezenty dla babci i dziadka. Poświęć odrobinę czasu, aby sprawić im ogromną radość.

Kalendarz dla babci i dziadka - uwolnij swoją kreatywność i podaruj unikalny prezent

Upływ czasu jest dla Twoich dziadków widoczny szczególnie wtedy, gdy obserwują wnuczęta. Zdarza im się zastanawiać, co przypada danego dnia oraz, czy nie zapomnieli o czymś ważnym? Oto pomysł na kreatywny prezent, dzięki któremu dziadek i babcia nie zapomną o wizytach lekarskich oraz spotkaniach w rodzinnym gronie. Kalendarz dla babci i dziadka ze wspólnym zdjęciem jest prezentem, który wykonasz samodzielnie, przy drobnej pomocy sprawdzonych rozwiązań narzędzia. Kalendarz możesz stworzyć w wielu, dostępnych formatach:

Wykorzystaj wasze wspólne zdjęcia z okresu gdy byłe/aś niemowlęciem, przedszkolakiem, uczniem i aktualne, gdy ukochane wnuczątko jest już dorosłe. Kalendarz foto będzie najpiękniejszym prezentem, na który będą patrzyli każdego dnia.

Dla tych, którzy czytali Ci najpiękniejsze bajki i baśnie

Wiele lat temu babcia i dziadek czytali Ci najpiękniejsze historie przed snem. Dziś Ty możesz podarować im książkę, którą będą mogli przejrzeć i przeczytać nieskończoną ilość razy. Fotoksiążka na dzień babci i dziadka to najwyższa jakość w nowoczesnej odsłonie. Dzięki innowacyjnemu narzędziu Twoja fotoksiążka powstanie z użyciem clipartów, a rozmieszczenie zdjęć będzie profesjonalne, w oparciu o dostępne szablony. Jej stworzenie to nic trudnego, a pomysł? 

Pomysły na fotoksiążkę dla babci i dziadka

Zdjęcia są pięknym prezentem zwłaszcza, jeśli ujęte są w trwałą, nowoczesną formę, która zachwyca precyzją i unikalnym efektem wizualnym. Fotoksiążka na Dzień Babci lub Dziadka to ceny prezent, a jego wartość wzrośnie jeszcze bardziej, gdy zdjęcia, ją tworzące zostaną pogrupowane w kategorie lub zyskają unikalny opis. Stwórz dla dziadków ilustrowaną historię, opowiadającą o Waszych, wspólnych chwilach. Dla dziadków nie ma nic cenniejszego od chwil, spędzonych z Tobą. Możesz przygotować fotoksiążkę z Waszej, wspólnej podróży lub ilustrująca za pomocą własnych fotografii pasję, którą dziadkowie zarazili Cię na wiele lat. Z pewnością znajdziesz wiele, starych zdjęć. Twoja babcia słynie z wyjątkowych umiejętności kulinarnych? Doceń ją, przygotowując fotoksiążkę w formie księgi kucharskiej z przepisem babci na szczęśliwe życie. A może fotoksiążka o dziadkach okiem niemowlęcia? W Twoim dziecięcym repertuarze z pewnością były słowa, które warto przypomnieć w tak wyjątkowy sposób.

Kreatywne prezenty pozwalają ucieszyć się z ich przygotowywania oraz sprawiają dużą frajdę obdarowanym. W dobie konsumpcjonizmu, który obejmuje każdą gałąź gospodarki prezenty personalizowane, kreatywne, od serca nabierają wyjątkowego znaczenia. Stwórz dla babci i dziadka coś, co będzie wyjątkowe. Niech poczują Twoje szczere uczucia. 

Artykuł sponsorowany

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| SPONSOROWANE

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
12°C Niedziela
dzień
12°C Niedziela
wieczór
10°C Poniedziałek
noc
8°C Poniedziałek
rano
wiecej »