Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Dokumenty dotyczące galerii:
GOSC.PL DODANE 13.08.2015
więcej »
Św. Stanisława, biskupa i męczennika. Komentarze do liturgii i modlitwa wiernych.
Komentarze biblijne do czytań liturgicznych.
Andrzej Macura
Ale może nie musi być tak, jak byśmy chcieli?
Katarzyna Solecka
Czasami obudzeni nagle, spoglądamy w przelocie na budzik, myśląc tylko o tym, żeby to była druga-trzecia-czwarta, żeby jeszcze można było pospać.
Piotr Drzyzga
No dobra, Floriana było tydzień temu. Nie da się ukryć...
Wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz dementuje doniesienia medialne ws. wstrzymania planowanego przerzutu 4 tys. żołnierzy USA do Polski. Wiceminister obrony narodowej Cezary Tomczyk wyjaśnił, że komunikat dotyczy Niemiec.
O nowych procesach beatyfikacyjnych świadków wiary z czasów II wojny światowej mówił Leonowi XIV metropolita przemyski abp Adam Szal. Jak podkreślił w rozmowie z Vatican News, archidiecezja chce kontynuować dzieło przypominania o męczennikach i świadkach wiary, inspirowana m.in. beatyfikacją rodziny Ulmów.
Do czasu otrzymania stanowiska rządu wobec wątpliwości w sprawie projektu "Tak dla religii i etyki w szkole" przewodnicząca środowemu posiedzeniu komisji Krystyna Szumilas zarządziła przerwę w obradach. Spotkało się to ze sprzeciwem części posłów, którzy sytuację ocenili jako skandaliczną.
„Czy czuję się żywą cząstką Kościoła?” – pytał wiernych papież Leon XIV podczas środowej audiencji generalnej w Watykanie.
Co najmniej do końca maja.
Dla wiernych była nie tylko bezcennym zabytkiem, ale przede wszystkim znakiem obecności świętej patronki ubogich i chorych.
Orzeczenie wywołało gwałtowną debatę.
To inicjatywa RDOŚ
Koniec zawieszenia broni.
Pielgrzymka będzie miała charakter sztafetowy.
Przeczytaj mocne wypowiedzi, których udzieliła "Gościowi Niedzielnemu".
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.
Dokumenty dotyczące galerii:
GOSC.PL DODANE 13.08.2015
Oświadczył się na pielgrzymce
więcej »