Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Trwają przygotowania do przyszłotygodniowej debaty premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat projektu ustawy, która wprowadzi rejestr stron niedozwolonych. Centrum Informacyjne Rządu zapewnia, że każdy może zadać pytanie premierowi z wykorzystaniem serwisów społecznościowych Facebook, BLIP, Twitter, Flaker oraz GoldenLine.
Szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak spotkał się w piątek z internautami protestującym przeciwko wprowadzeniu tzw. rejestru stron niedozwolonych. Stasiak zapowiedział kolejne spotkania, w tym debatę na temat granicy między wolnością słowa a bezpieczeństwem obywateli i przestrzeganiem prawa w internecie.
Protest 78 tys. osób przeciwko cenzurze w internecie może pogrzebać rządową ustawę wprowadzającą przymusowe zamykanie niektórych stron. Premier zwołuje niespotykaną dotąd w Polsce debatę z internautami oraz blogerami i daje nadzieję na zmianę prawa - pisze "Metro".
Zaplanowana na przyszły tydzień debata premiera Donalda Tuska z internautami na temat projektu ustawy, która wprowadzi rejestr stron niedozwolonych, odbędzie się w formie tradycyjnej i za pośrednictwem serwisów społecznościowych - poinformowało w środę Centrum Informacyjne Rządu.
Chrześcijanie w sieci mają być nie tylko obecni. Mają nie tylko zająć przestrzeń. Internet nie ma być podzielony na enklawy. Internet ma być przestrzenią spotkania.
Miał być szybki internet w całej wschodniej Polsce, ale projekt już na starcie ma ponadpółroczny poślizg - wytyka "Gazeta Wyborcza". Możemy stracić miliard złotych z Unii - ostrzegają UKE i eksperci. Nie zdążymy - alarmują samorządy.
W internetowych społecznościach wrze. Kilkanaście tysięcy osób podpisało się do wczorajszego popołudnia pod apelem do prezydenta, by zawetował ustawę antyhazardową - zauważa "Rzeczpospolita".
Przed krążącymi w internecie fałszywymi doniesieniami o śmierci hollywoodzkiego gwiazdora Johnny'ego Deppa ostrzegła w poniedziałek firma Sophos, specjalizująca się w programach antywirusowych, antyspamowych i innych formach zabezpieczeń komputerów i sieci komputerowych. Ta spreparowana wiadomość służy hakerom do instalowania szpiegowskich programów w komputerach internautów.
Już 25 tysięcy osób z całego świata zarejestrowało się na oficjalnej stronie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau na portalu społecznościowym Facebook w ciągu zaledwie trzech miesięcy od jej założenia - poinformował w sobotę Paweł Sawicki z biura prasowego muzeum.
Firma Microsoft załatała "dziurę" w przeglądarce internetowej Internet Explorer, wykorzystaną ostatnio do wielkiego hackerskiego ataku na Google'a i inne firmy amerykańskie.