„Syn Hamasu” nakręci film o Mahomecie

Nadszedł czas, by ujawnić prawdziwe oblicze islamu” – stwierdził Mosab Hassan Yousef, syn jednego z założycieli i lderów Hamasu, który nawrócił się na chrześcijaństwo, i były agent tajnych służb izraelskich.

„Nadszedł czas, by ujawnić prawdziwe oblicze islamu” – stwierdził, według portalu CBNNews.com, Mosab Hassan Yousef, były agent służb izraelskich i syn jednego z założycieli Hamasu, który nawrócił się na chrześcijaństwo. „Islam nie jest religią pokoju. Jest religią wojny, a większość muzułmanów nie rozumie prawdziwej natury islamu”.To pierwsza wizyta Yousefa w Izraelu od roku 2007, kiedy wyjechał do USA.    

Wielu Palestyńczyków, łącznie z jego rodzicami, uważa go za zdrajcę zasługującego na śmierć. „Proszę mnie nie nazywać jego matką bo nie jest już moim synem” – powiedziała agencji Reutera matka Yousefa – „Wybrał inną religię niż islam. Jesteśmy muzułmanami a on atakuje naszą religię”. „Zwykle ludzie wstydzą się swoich złych uczynków. Ludzie przyzwyczaili się żyć w ciemności…Ja zacząłem żyć w świetle. Nie zrobiłem nic złego ratując wiele ludzkich istnień”. – tłumaczył swoje działania Yousef.

Musab Hasan Jusuf jest synem szejcka Hasana Jusufa, jednego z siedmiu założycieli Hamasu – organizacji terrorystycznej odpowiedzialnej za liczne zamachy samobójcze i ataki wymierzone w Izrael. Od najmłodszych lat od środka obserwował działalność Hamasu, asystował ojcu w aktywności polityczne. Pomimo ścisłych związków z kierownictwem Hamasu Musab zgodził się na współpracę z Izraelczykami, aby ocalić życie niewinnych ludzi. Kilkuletnie poszukiwania duchowe doprowadziły go do radykalnego zrewidowania poglądów, porzucenia islamu i wyznania wiary w Jezusa Chrystusa.  

Na stronach swojej książki „Syn Hamasu” Musab Hasan Jusuf przedstawił sensacyjne informacje na temat swojej prawdziwej roli. Książka, wydana niedawno w Polsce, niemal natychmiast po premierze trafił na listę bestsellerów „New York Times”.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
20°C Piątek
rano
28°C Piątek
dzień
29°C Piątek
wieczór
25°C Sobota
noc
wiecej »