Nowa płyta Arki Noego

Nowy wielkanocny album Arki Noego pt. "Hip hip hura, Alleluja!" ukaże się w Wielki Piątek. Płyta w całości będzie poświęcona historii zbawienia. Krążek zostanie wydany w rekordowym nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy jako dodatek do "Gazety Wyborczej". - Nie bazie i buraczki z chrzanem, ale zmartwychwstały Chrystus stoi w centrum Świąt Wielkanocnych. Ta płyta ma o tym przypomnieć. Sama tradycja, cho

Nowy wielkanocny album Arki Noego pt. "Hip hip hura, Alleluja!" ukaże się w Wielki Piątek. Płyta w całości będzie poświęcona historii zbawienia. Krążek zostanie wydany w rekordowym nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy jako dodatek do "Gazety Wyborczej". - Nie bazie i buraczki z chrzanem, ale zmartwychwstały Chrystus stoi w centrum Świąt Wielkanocnych. Ta płyta ma o tym przypomnieć. Sama tradycja, chociaż piękna, bez fundamentu, jakim jest Zmartwychwstanie Chrystusa, jest pusta - podkreśla w rozmowie z KAI Robert "Litza" Fredrich, lider zespołu.

Album zawiera 10 piosenek wielkanocnych, a wśród nich dwie pieśni tradycyjne: "Chrystus zmartwychwstan jest" oraz "Zwycięzca śmierci" w wersji reggae. Piosenki opisują historię zbawienia - od stworzenia świata, przez historię Abrahama, niewolę egipską, aż do dnia, w którym śmierć została zwyciężona.

Wydawcą albumu jest "Gazeta Wyborcza". Płyta będzie dołączona do 1,5 miliona egzemplarzy dziennika, który ukaże się w Wielki Piątek. "Litza" cieszy się, że krążki zawierające Dobrą Nowinę trafią na raz do tylu osób. - Chcemy, by były one pomocą w ewangelizacji najmłodszych i całych rodzin. Najlepiej, gdyby każdy mógł taką płytę dostać za darmo - podkreśla.

Tak jest z opłatami za wykorzystywanie piosenek Arki Noego. Każdy może je emitować, wykonywać i śpiewać bez żadnych opłat. - Nie ma ZAIKS-u na Dobrą Nowinę - ucina krótko "Litza".
Arka leci 4 kwietnia do USA grać dla Polonii. Wystąpią w Detroit, Chicago, Nowym Jorku i jego okolicach. Po powrocie z trasy dorosła część grupy, m.in. "Litza", Darek Malejonek, Joszko Broda i Maciej "Ślimak" Starosta rozpoczną pracę nad najnowszym albumem grającego ciężki metal chrześcijańskiego zespołu 2TM2,3.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
31°C Wtorek
wieczór
26°C Środa
noc
19°C Środa
rano
22°C Środa
dzień
wiecej »