Boże Narodzenie Asii Bibi

Asia Bibi spędzi święta Bożego Narodzenia w zamkniętym pomieszczeniu - powiedział serwisowi lifesitenews.com jej brytyjski rzecznik Winston Chowdrhy.

Dodał, że będzie jej towarzyszył mąż, ale odmówił odpowiedzi na pytanie, czy wraz z małżeństwem święta spędzać będzie także ich pięcioro dzieci.

Asia Bibi ma obecnie 53 lata, jest Pakistanką. W 2009 r. została oskarżona o domniemane bluźnierstwo przeciw islamowi. Została skazana na karę śmierci, a następnie przez wiele lat więziona w ciężkich warunkach. Spowodowało to protesty społeczności międzynarodowej. Dopiero niedawno pakistański Sąd Najwyższy ją uniewinnił i spowodował uwolnienie z więzienia. Pod wpływem ulicznych manifestacji islamistów, którzy wciąż dążą do odebrania jej życia,  władze pakistańskie uniemożliwiły chrześcijance opuszczenie kraju. Chronią ja jedynie przed niechybnym samosądem. Mimo tych wszystkich gróźb i szykan, Asia Bibi nie wyrzekła się wiary chrześcijańskiej, choć mogłoby to zakończyć jej problemy z islamistami.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Albert
  19.12.2018 10:00
  Boże Wszechmogący! Miej ją w swojej opiece, proszę Cię Panie.
 • HenrykMS
  19.12.2018 14:07
  I co na to cywilizowany świat? Nie możecie zapewnić bezpieczeństwa jednej chrześcijance, jednej rodzinie katolickiej? To o czym Wy mówicie, wielcy tego świata, słowa i tylko słowa. Cała ta gadanina o uchodźcach, korytarzach humanitarnych, itp., to zasłona dymna. To dla muzułmanów, wszystkich innych, tylko nie dla katolików. Cały świat boi się islamu. Przykład Asi Bibi jest na to dowodem. Żaden kraj na świecie nie ośmieli się przyjąć oficjalnie tej jednej kobiety, z Watykanem łącznie (!) i ani słowa na ten temat. Więc co to znaczy? Tylko to, że mówienie o terrorystach muzułmańskich, o jakimś marginesie ekstremistów muzułmańskich, fanatykach, to bujda. Kto z tych tzw. otwartych muzułmańskich przywódców, imamów, itp. zabrał głos? Nikt. Skandal i wstyd. Wstyd mi za moich współbraci w wierze, także w Polsce. Szczególnie za tych, którzy w "otwartych" mass mediach krzyczą w sprawie uchodźców. Przykład Asi Bibi, to pokerowe "sprawdzam". I co? Nic. Boże chroń tę bohaterkę wiary, która nas wszystkich zawstydza.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  11°C Czwartek
  rano
  19°C Czwartek
  dzień
  20°C Czwartek
  wieczór
  16°C Piątek
  noc
  wiecej »