Owsiak wraca do bycia prezesem Fundacji WOŚP

W opublikowanym na Facebooku filmie Jerzy Owsiak zapowiedział, że wraca do bycia prezesem Fundacji WOŚP. W oświadczeniu skierowanym do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska zapowiedział, że "wraca do roboty". Będę grał z Orkiestrą, będę prezesem Fundacji - podkreślił.

"Jedno serce zgasło, ale z drugiej strony miliony serc się otworzyły" - mówił w opublikowanym na Facebooku w sobotę wieczorem filmie Jerzy Owsiak.

W swojej wypowiedzi zwrócił się do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

"Powiem ci, Paweł, krótko: bierzemy się za robotę, wracam do roboty, bierzemy się jeszcze cztery razy mocniej, dziesięć razy mocniej" - powiedział Owsiak. "Tak, będę grał z Orkiestrą, tak, będę prezesem Fundacji" - dodał.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Gosc
  20.01.2019 14:24
  "Kiepskiego wlodarza"? Sam bys niby lepiej Gdanskiem rzadzil? A moderator puszcza te bezpodstawne pomowienia w imie czego? Wlasnie przez takie anonimowe "moje zdania", insynuacje i pomowienia tych, ktorzy robia konkretnie dobra robote, przez ludzi, ktorzy najczesciej poza wypisywaniem bzdur nie robia konkretnie nic pozytecznego dla innych, mamy taka zatruta atmosfere. Dzialalnosc WOSP i Owsiaka jest bee? Ale korzystanie ze sprzetu z serduszkiem to prawo ubezpieczonego w NFZ?
 • NICK
  20.01.2019 18:33
  WOŚP dużo by zyskał jak by nie miał szefa w postaci politycznie zaangażowanego celebryty który stawia się ponad innymi, którego prawo ma nie dotyczyć i który publicznie popiera zabijanie nienarodzonych. A tak, no cóż. Strata WOŚP.
 • Stary Belfer
  20.01.2019 19:46
  APEL DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I MEDIÓW


  My, nauczyciele i nauczycielki wielkopolskich szkół i przedszkoli, apelujemy do polityków oraz przedstawicieli mediów o odpowiedzialność za słowo. Z całą mocą przestrzegamy przed skutkami mowy nienawiści, brutalizacji języka i przyzwolenia dla przemocy symbolicznej. Pamiętajcie, że młodzież i dzieci są uważnymi obserwatorami odbywającej się w mediach debaty publicznej. Czy tego chcecie, czy nie, bierzecie udział w procesie wychowawczym, chociaż nie jesteście objęci żadną formą nadzoru. Jeśli demoralizacja dotyka najmłodszych, przyszłość wspólnoty jest zagrożona. Apelujemy, opamiętajcie się!

  Dziś, w trudnym czasie po zabójstwie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP, z trwogą myślimy, że na jego miejscu mógł być każdy z naszych uczniów. Z pewnością ten lęk jest udziałem wielu, w tym młodych wolontariuszy, i nie wolno nam go bagatelizować. Zadbajmy wszyscy o przywrócenie ładu moralnego w sferze publicznej.

  https://www.petycjeonline.com/apel_do_wszystkich_politykow_i_mediow?a=2
 • gosc
  24.01.2019 14:48
  Szkoda. Ale ten lans był do przewidzenia
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  22°C Czwartek
  wieczór
  19°C Piątek
  noc
  16°C Piątek
  rano
  17°C Piątek
  dzień
  wiecej »