Wyślij protest

O wysyłanie protestów do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu w związku z wyrokiem w sprawie Alicji Tysiąc apeluje Komitet Społeczny Promocji Małżeństwa, Rodziny i Życia przy Radzie ds. Rodziny Episkopatu Polski.

Komitet Społeczny Promocji Małżeństwa, Rodziny i Życia przy Radzie ds. Rodziny Episkopatu Polski W związku z oburzającym wyrokiem Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, którym ukarano Rząd Polski za to, że córka pani Alicji Tysiąc mogła się urodzić, Komitet Społeczny Promocji Małżeństwa i Życia przy Radzie ds. Rodziny Episkopatu Polski zwraca się do redakcji mediów, którym leży na sercu obrona tych wartości, w tym życia od poczęcia do naturalnej śmierci, o przekazanie prośby o wysłanie protestu według załączonego wzoru na następujące adresy e-mailowe: 1. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu: webmaster@echr.coe.int 2. Pan Profesor Lech Kaczyński, Prezydent RP: listy@prezydent.pl 3. do wiadomości Komitetu /UDW/: rada07@wp.pl Za komitet o. Andrzej Rębacz Publikujemy cały tekst Protestu, który można wysyłać do Trybunału: The Registrar European Court of Human Rights Council of Europe F-67075 Strasbourg CEDEX France Protest Jako człowiek opowiadam się za obroną każdego życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Dlatego wyrażam moje zdumienie, oburzenie i przerażenie wobec wyroku Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu karzącego Rząd Polski za to, że córka pani Alicji Tysiąc nie została zamordowana przed urodzeniem. Ponadto, odmowa aborcji była zgodna z prawem obowiązującym w Polsce. Dlatego jako obywatel nie mogę zgodzić się z wyrokiem Trybunału, podjętym wbrew prawu obowiązującemu w mojej Ojczyźnie. ................... ............................................ ........................... ...................... data nazwisko, imię PESEL adres

«« | « | 1 | » | »»
 • szczęśliwa mama
  13.10.2007 12:11
  To jest skandal!!!! Człowiek zawsze będzie zdolny do czynów przepięknych tak samo jak i do obrzydliwie podłych.
  Pani Alicjo jest mi Pani po prostu żal i wierzę że Pani się kiedyś opamięta i będzie dżwigać konsekwencje swego postępowania!
 • asia
  14.10.2007 20:12
  jak Pani Tysiąc może byc taka okrutna i glupia, by przy swoim dziecku wywalczyc pieniadze za to, ze ktos nie dal coreczki zabic! corka powinna ja znienawidziec, jak juz zrozumie podlosc i bezwzglednosc swojej "matki - niedoszlej morderczyni"
  oby jak najmniej takich wynaturzonych kobiet!
 • margola
  01.12.2007 19:49
  Pani Tysiąc miała wg.prawa prawo do usunięcia ciąży...niech Kościół wreszcie przestanie oceniać kto jest ważniejszy dziecko, które sie jeszcze nie urodziło, czy matka, która straci wzrok...dla Kościoła zawsze dziecko ważne, a matką nie zajmie sie nikt, bo bezcennego wzroku przy dziecku nikt jej nie przywróci, nawet Bóg
 • Jerzy Mikołajewski
  12.03.2008 00:15
  Trybunał Strassburskimoim zdaniem winien orzekać w tej sprawie wyłącznie w oparciu o polskie prawo, orzekanie w oparciu o jakieś obce prawo wprowadza w Polsce bałagan prawny a tego byśmy nie chcieli tolerować.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  21°C Środa
  wieczór
  17°C Czwartek
  noc
  14°C Czwartek
  rano
  22°C Czwartek
  dzień
  wiecej »