Akcja T4 feministek - manifestacje pod kuriami

Lewica przeżywająca ostatnio pasmo porażek – fiasko projektu „Ratujmy Kobiety”, dołujące sondaże, niesnaski środowiskowe, czy coraz słabsze frekwencyjnie czarne protesty – sięga po coraz radykalniejsze metody. Zdenerwowana, że biskupi w Polsce bronią życia, postanowiła zrobić manifestacje pod kuriami.

Sam rozmach akcji nie poraża –  półtora roku temu czarny protest był obecny w 130 miastach, teraz feministki są w stanie zjawić się pod 10 kuriami. Koronny przykład, że paliwo czarnych protestów się wypaliło. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę pieniądze, które płyną do aborcjonistów z zagranicy, czy subwencje na partie polityczne, które dostaje np. Partia Razem, jeden z głównych organizatorów czarnych protestów. Co kryło się za wyborem takiego a nie innego dnia tygodnia? Pewnie bliżej nieokreślone antyklerykalne fobie, w myśl których właśnie w niedziele kurie pracują pełną parą nad ciemiężeniem biednych feministek. I całkowite oderwanie od realiów kościelnych – niewiedza o tym, czym jest kuria oraz jak i kiedy działa.

W ramach akcji nazwanej przewrotnie „Słowo na niedzielę” w mediach społecznościowych zaczęto powielać zdjęcia chorych i zdeformowanych dzieci jako argument za aborcją. I tak lewica postanowiła nawiązać do słynnej akcji T4 przeprowadzanej w krajach podbitych przez nazistowskie Niemcy. W ramach tej akcji zabijano ułomnych i niepełnosprawnych z tą tylko różnicą, że nie przed narodzeniem, ale już po. Obecne protesty feministek to także kolejny przykład pogardy wobec dzieci, które miały w życiu mniej szczęścia i cierpią z powodu różnych chorób.

Organizatorom manifestacji prawie udało się wcelować z datą biorąc pod uwagę, że w dniach 13-15 marca 1940 r. w ramach Akcji T4 Niemcy zamordowali 500 pacjentów szpitala psychiatrycznego im. J. Babińskiego w Kochanówce pod Łodzią. Jak widać 80 lat po tych wydarzeniach nazistowskie idee wracają na sztandarach wznoszonych przez ruch aborcyjny.

 

«« | « | 1 | » | »»
 • dd
  18.03.2018 15:53
  No i co z tego, że demonstrują. Jest demokracja - wolno im. Nie dolewajmy oliwy do ognia, nie róbmy kontrdemonstracji, ale po prostu POMÓDLMY się. Za demonstrujących i za SIEBIE. Żeby nikt z nas nie osądzał za szybko, żebyśmy własną belkę zauważyli a nie tylko źdźbło w oku bliźniego, żebyśmy umieli POMÓC a nie tylko potępiać, żebyśmy umieli sami dać przykład a nie tylko narzekać na innych. Żebyśmy byli światłem, które pod korcem się nie chowa.
 • TomaszL
  18.03.2018 16:38
  Biedne kobiety, którym koś nie wytłumaczył czym jest aborcja. Bo chyba inaczej nie da się wytłumaczyć manifestowania za prawem do zabijania własnych nienarodoznych dzieci.

  Szkoda tylko, że tak mało katolików obchodzi los nienarodzonych, podejrzanych o bycie chorymi.
 • Stanisław_Miłosz
  18.03.2018 17:15
  "Pewnie bliżej nieokreślone antyklerykalne fobie, w myśl których właśnie w niedziele kurie pracują pełną parą nad ciemiężeniem biednych feministek."

  Godni następcy Albina:

  "WSZYSTKO PRZEZ TE KURIE

  Na posiedzeniu Biura Politycznego KC PZPR radzono nad zwalczaniem Kościoła. Ktoś zaproponował, żeby rozwiązać Kurię Warszawską.
  Odezwali się jednak oponenci, którzy to odradzili, bo to, wiecie, ta Kuria Warszawska to przecież stołeczna, zachodnia prasa podniosłaby szum, a zresztą prymas Glemp się nie zgodzi... Nie, Kurii Warszawskiej nie ruszajmy.
  - To może Kurię Krakowską?
  - Nie, też nie możemy, bo, wiecie, ten Kraków to dawna siedziba królów, poza tym kardynał Macharski będzie na nas z ambony wygadywał... Nie, Kurii Krakowskiej też lepiej nie likwidować...
  - Słuchajcie, towarzysze – wstał ze swojego miejsca Siwak - a może by tak wziąć się za Kurię Skłodowską?" (jedna z wersji)

  Ani chybi zaraz zliberałe lewactwo zrobi manifestację pod Skłodowską ...
 • Anonim
  19.03.2018 06:59
  Sto procent zgody na to, co napisano w tym artykule. Dziękuję.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  25°C Piątek
  wieczór
  23°C Sobota
  noc
  18°C Sobota
  rano
  26°C Sobota
  dzień
  wiecej »