Znana aktorka propoguje czystość seksualną

Odkryłam piękno wstrzemięźliwości seksualnej, którego nie znałam wcześniej - oświadczyła Karyme Lozano, aktorka, znana w Meksyku z seriali telewizyjnych.

Wstrzemięźliwość seksualna jest czymś przepięknym, o czym nie wiedziałam wcześniej – powiedziała Karyme Lozano, aktorka, meksykańska, znana w swoim kraju z seriali telewizyjnych. W wywiadzie dla portorykańskiego dziennika „Nuevo Día” przyznała, że dawniej wyśmiewała i żartowała sobie z czystości, teraz jednak Bóg dokonał cudów w jej życiu.

Aktorka od pewnego czasu za przykładem swego kolegi i przyjaciela – Eduardo Verásteguiego, znanego w całej Ameryce Łacińskiej obrońcy życia i przeciwnika aborcji, działa wraz  w organizacji katolickiej „Manto de Guadalupe” (Płaszcz z Guadalupe). „Bóg istnieje i codziennie dokonuje cudów, tylko my często nie chcemy tego dostrzec” – powiedziała Lozano.

Wyraziła też podziw dla Eduardo, który już od sześciu lat żyje w czystości. „Gdy go zobaczyłam i poczułam ten spokój, jaki promieniował od niego, z jego wnętrza, zapytałam samą siebie: co to jest? Skąd on to ma? Zapragnęłam też to mieć” – wspominała w rozmowie z gazetą spotkanie z kolegą z branży.

Przyznała, że odkryła wielkie piękno wstrzemięźliwości seksualnej, którego nie znała wcześniej. „Zdałam sobie sprawę, że nie jest to dla mnie żaden dramat” – podkreśliła. Zaznaczyła, że chciałaby spotkać swego „idealnego mężczyznę, który byłby mężczyzną mego życia, za którego bym wyszła i z którym byłabym do końca życia”.

Lozano oświadczyła, że występuje przeciw aborcji i że jest zdecydowana pomagać kobietom ciężarnym, aby przyjęły poczęte życie.

Aktorka wraz z E. Verásteguim wzięła udział w wielkim spotkaniu młodzieżowym w Gwatemali, podczas którego 7 tys. osób w wieku od 12. do 25. roku życia ślubowało żyć w czystości. K. Lozano podzieliła się tam swym doświadczeniem nawrócenia i podkreśliła, że jest zdecydowana żyć po chrześcijańsku, zgodnie z nauczaniem Kościoła.

Karyme Lucia Virginia Lozano Carreno urodziła się 3 grudnia 1978 w Mieście Meksyk. W 1994 wystąpiła po raz pierwszy w telewizyjnej telenoweli (Volver a empezar [Znów zacząć]) i od tamtego czasu zagrała w co najmniej 11 serialach. W 2002 wystąpiła w pierwszym filmie, nakręconym w Hollywood, a w dwa lata później w głośnym filmie „Desnudos” (Nadzy), w którym zagrała kilka scen „rozbieranych”. Powiedziała później w jednym z wywiadów, że wcale jej to nie przeszkadza, „jeśli scenariusz jest tego wart”. W 1999 wyszła za aktora Aitora Iturrioza, z którym rozwiodła się już po 3 latach i z którym ma córkę Angelę. Obecnie, po swym nawróceniu, zapowiedziała, że zmieni, przynajmniej częściowo, tematykę filmów, w których będzie grała.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
3°C Sobota
dzień
4°C Sobota
wieczór
4°C Niedziela
noc
4°C Niedziela
rano
wiecej »