Odkrycie ważne dla leczenia raka

Naukowcy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie i Georgetown University w Waszyngtonie odkryli nowe mechanizmy pozatarczycowego działania hormonu TSH - czytamy w poniedziałkowym "Naszym Dzienniku".

Gazeta pisze, że wspólne badania prowadzono od marca do sierpnia 2019 r.

"Okazało się, w jednej z zastosowanych analiz, że hormon TSH (tzw. przysadkowy hormon stymulujący prace tarczycy) w sposób niezależny od innych hormonów i parametrów biochemicznych wpływał na ukrwienie i funkcję nerek, czego do tej pory nikt w literaturze nie opisał" - mówi, cytowany w "Naszym Dzienniku", ppłk dr hab. med. Marek Saracyn, kierownik zespołu badawczego.

Jak zaznacza naukowiec, dzięki temu odkryciu możliwa będzie skuteczniejsza pomoc w najcięższych przypadkach chorób endokrynologicznych. "Znając te mechanizmy będziemy mogli między innymi w lepszy i bardziej bezpieczny sposób modyfikować stosowane przez nas leczenie chorych na nowotwory tarczycy, indywidualizować terapię do potrzeb poszczególnych chorych, zwłaszcza u tych z pośledzona funkcją nerek. Będzie to wymagało też potwierdzenia w kolejnych badaniach" - podkreślił rozmówca dziennika.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • qrde_blade
  03.02.2020 15:36
  Trafiłem na informacje o bardzo znanym minerale, który przez oświeconych w alchemii od dawna używany jest przeciwrakowo i to ponoć niezwykle skutecznie.
  Normalni ludzie gęsto, często z naukowymi tytułami, a nawet celebryci w swoim durnym bez właściwej wiedzy życiu, stają prędzej czy później przed obliczem śmiertelnej choroby i jak nowo narodzone dzieciaki, udają się prosto po pomoc do piramidy stworzonego dla nich systemu , co niestety powoduje, że bardzo licznie swą durną ufność i typowy brak wiedzy przypłacają własnym życiem. Ten system zniszczył wiele naukowych odkryć wraz z ich wynalazcami ( np. Raymund Royal Rife ). Również wiele z tych epokowych odkryć zdołał wymazać z ludzkiej pamięci lekarzy, profesorów, aby zwyczajnie zapomnieć i nadal zając się intratnym gonieniem króliczka.
  Jednym z takich epokowych wynalazków jest prosty, antygrzybiczy minerał od lat stosowany na raka przez masońskich speców, którzy niestety nie dzielą się z OWCAMI swoimi starymi tajemnicami.
  Ten skuteczny antygrzybiczy minerał to witriol – uwodniony siarczan miedzi, dzięki stosowaniu, którego elity nie chorują na raka. a w swojej bardzo rozcienczonej formie eliminuje grzyby z organizmu znacznie skuteczniej poprawiając jego stan. Przez masonów jest specjalnie oznaczany, co również oznacza, że stanowi dla nich bardzo ważny, alchemiczny element. Duża płaska łyżka stołowa witriolu na litr wody, następnie łyżkę tak powstałego roztworu wlewa się do kolejnego litra czystej wody w innym naczyniu i powtarza się tą czynność ponownie, trzeci raz do kolejnego litra czystej wody zalanego w trzecim naczyniu, aby uzyskać bezpieczne dla organizmu rozcieńczenie. W ten sposób antygrzybiczy minerał, bardzo popularny środek do odgrzybiania basenów, stosowany jest od wielu lat przez licznych znających jego praktyczną skuteczność. Można ?
 • YNKAO
  03.02.2020 20:28
  Tak. Szukają , szukają ,tylko nie wiadomo czego. Są stare jak świat metody naturalne walki z rakiem. Metoda Szewczenki, przecież można ją stosować i zobaczyć końcowy rezultat. Pozdrawiam
Komentowanie dostępne jest tylko dla .
Pobieranie... Pobieranie...

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1 2 3 4 5 6 7
7°C Wtorek
rano
8°C Wtorek
dzień
9°C Wtorek
wieczór
9°C Środa
noc
wiecej »