Ulicami Warszawy po raz kolejny przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny

Centrum Życia i Rodziny już dziś zaprasza na 16 czerwca do Warszawy na Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku przejdzie pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, Ojczyzny”. Zachęca też do organizacji Marszów we własnych miejscowościach, zapewniając wsparcie ze swojej strony.

Organizatorzy podkreślają, że obrona najdroższych wartości: życia, rodziny, wolności i suwerenności jest możliwa tylko w we wspólnym i zjednoczonym działaniu wszystkich, którym te wartości są drogie – tak w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

- Ujawniamy hasło już dziś, aby dać czas środowiskom lokalnym na dobre i spokojne przygotowanie marszów lokalnych, które rozpoczną się już wiosną – mówi Paweł Kwaśniak, wieloletni koordynator ruchu marszowego.

Centrum Życia i Rodziny chce tym samym zmobilizować różne wspólnoty, organizacje czy osoby prywatne, aby organizowały Marsze dla Życia i Rodziny w kolejnych, nowych miejscowościach.

Wzorem lat ubiegłych wszystkie środowiska lokalne – szczególnie ci, którzy zdecydują się na organizację po raz pierwszy – mogą liczyć na ich wsparcie, zwłaszcza w projektowaniu i druku plakatów i bannerów czy pomoc w obsłudze medialnej.

- Niech rozkwit ruchu marszowego będzie dla nas wszystkich szczególnym wyzwaniem w obliczu antyrodzinnej rewolucji, z którą mamy do czynienia – wskazuje Kwaśniak.

Centrum zaprasza również wszystkich 16 czerwca do aktywnego uczestnictwa i włączenia się w Marsz w Warszawie. Jednocześnie zachęca do organizowania Marszów w swoich miejscowościach w inne niedziele maja, czerwca czy września, oferując przy tym swoją pomoc.

Rządzący powinni otrzymać od całego społeczeństwa jasny komunikat, że nie ustąpimy w walce o przyszłość naszych dzieci, rodzin, naszej Ojczyzny. Że nie ustąpimy w walce o wolność i suwerenność, o którą walczyły pokolenia naszych przodków – konkluduje Kwaśniak.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Autoreklama

Autoreklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
5°C Niedziela
wieczór
4°C Poniedziałek
noc
3°C Poniedziałek
rano
6°C Poniedziałek
dzień
wiecej »