Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
PAP DODANE 15.05.2017
więcej »
PAP DODANE 15.05.2017 AKTUALIZACJA 16.05.2017
GOSC.PL DODANE 15.05.2017
WIARA.PL DODANE 15.05.2017
Jeżeli ziarno pszenicy obumrze, przynosi plon obfity.
Komentarze biblijne do czytań liturgicznych.
Andrzej Macura
No tak, to prawda. Oni zbezcześcili. A my?
Katarzyna Solecka
Klęczę przed pralką. Łatwiej jakoś w tej pozycji oddzielić ciemne od jasnego. Ciało bezwiednie dostosowuje się, łapie rytm.
Piotr Drzyzga
Bardziej teatr, czy temat? Od czego by tu zacząć...
ks. Leszek Smoliński
Nie warto łamać sobie głowy jałowym myśleniem, lepiej sięgać po sposób o potwierdzonej skuteczności.
Maria Sołowiej
Osoba kierująca… Chciałam napisać, że zapragnęliśmy być prymusami nowomowy albo poprawności – jak kto woli. Tyle, że słowo „my” nie bardzo tu pasuje.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.