3 sierpnia w Londynie

Program wydarzeń olimpijskich z udziałem reprezentantów Polski 3 sierpnia (godziny wg czasu warszawskiego):

JEŹDZIECTWO

12:00 Grand Prix (dzień 2) ujeżdżenia indywidualnie i drużynowo - 12:36 Beata Stremler na koniu Martini 15:53 Katarzyna Milczarek na koniu Ekwador

JUDO

+78 kg, kobiety

12:08 eliminacje - Urszula Sadkowska (w 1. rundzie wolny los) 15:00 1/2 finału i repasaże 17:00 finał

+100 kg, mężczyźni

10:30 eliminacje - Janusz Wojnarowicz - Teddy Riner (Francja) 15:00 1/2 finału i repasaże 17:10 finał

LEKKOATLETYKA

11:00 pchnięcie kulą mężczyzn - eliminacje Tomasz Majewski 11:05 siedmiobój, 100 m przez płotki Karolina Tymińska 12:15 siedmiobój, skok wzwyż Karolina Tymińska 12:20 rzut młotem mężczyzn - eliminacje, grupa A Szymon Ziółkowski 13:45 rzut młotem mężczyzn - eliminacje, grupa B Paweł Fajdek 14:00 3000 m z przeszkodami mężczyzn - eliminacje Łukasz Parszczyński 20:00 siedmiobój, pchnięcie kulą Karolina Tymińska 20:05 100 m kobiet - 1. runda Marta Jeschke 20:10 rzut dyskiem kobiet - eliminacje, grupa A Żaneta Glanc 21:30 pchnięcie kulą mężczyzn - finał ew. Tomasz Majewski 21:45 siedmiobój, 200 m Karolina Tymińska

ŁUCZNICTWO

mężczyźni 10:52 1/8 finału - Rafał Dobrowolski - Jin Hyek Oh (Korea Płd.) 15:00 1/4 finału 15:52 1/2 finału 16:21 o trzecie miejsce 16:37 finał

PŁYWANIE

eliminacje 11:00 50 m st. dowolnym kobiet - Anna Dowgiert (w 7. serii) 11:24 1500 m st. dowolnym mężczyzn - Mateusz Sawrymowicz (w 2. serii) 12:49 4x100 m st. zmiennym mężczyzn (w 2. serii) Kacper Majchrzak, Sławomir Kuczko, Marcin Tarczyński, Dawid Szulich

sesja wieczorna 20:38 finał 100 m st. motylkowym mężczyzn - ew. Konrad Czerniak 21:25 półfinał 50 m st. dowolnym kobiet - ew. Anna Dowgiert

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

75 kg, kobiety 16:30 Grupa A - Ewa Mizdal

85 kg, mężczyźni 20:00 Grupa A - Adrian Zieliński

SIATKÓWKA PLAŻOWA

14:00-23:00 1/8 finału mężczyzn - Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel

TENIS STOŁOWY

11:00 1/8 finału, kobiety drużynowo - Polska (Li Qian, Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska) - Singapur

WIOŚLARSTWO

finały

11:00 Finał C jedynka mężczyzn - Michał Słoma 11:20 Finał B dwójka bez sternika mężczyzn - Jarosław Godek, Wojciech Gutorski 12:30 Finał A czwórka podwójna mężczyzn - Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski 13:10 Finał A dwójka podwójna kobiet - Magdalena Fularczyk, Julia Michalska

ŻEGLARSTWO

13:00 9. i 10. wyścig w klasie Finn - Piotr Kula 13:00 7. i 8. wyścig w klasie Laser - Kacper Ziemiński 13:00 1. i 2. wyścig w klasie 470 kobiet - Agnieszka Skrzypulec, Jolanta Ogar 13:05 9. i 10. wyścig w klasie Star - Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki 14:30 9. i 10. wyścig w klasie 49er - Paweł Kołodziński, Łukarz Przybytek 14:35 7. i 8. wyścig w klasie Laser Radial kobiet - Anna Weinzieher </PRE> (PAP)

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| LONDYN, NOTA, SPORT

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
19°C Czwartek
noc
16°C Czwartek
rano
15°C Czwartek
dzień
15°C Czwartek
wieczór
wiecej »