Babcie za aborcją!

Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.

Kahrl pozuje ze swoimi wnuczkami, obejmując je ramionami. Na sobie ma żółtą koszulkę z hasłem grupy, a jej wnuczki, podobnie ubrane, mają na koszulkach napis: "Moja babcia walczy o moje prawa". Całość wygląda groteskowo i przerażająco, bo gdyby rzeczywiście dokonano na nich aborcji, tj. użyto "prawa reprodukcyjnego" ich matki, dziewcząt w ogóle nie byłoby na świecie i babcia nie miałaby dla kogo walczyć.

"Cóż, to wszystko zaczęło się jako żart" - powiedziała Kahrl, która swój ruch zapoczątkowała w 2013 roku, razem z grupą podobnych sobie wiekiem pań. "Myślę, że kobiety powoli zdają sobie sprawę, jak zagrożone są ich prawa" - wyjaśniła. Dodała także, że nie robi tego dla siebie, ale dla swoich dzieci, wnuków i wnucząt. 

Babcie uważają, że walczą za swoje wnuczęta, ale okazuje się w badaniach, że te wnuczęta coraz liczniej opowiadają się za życiem. W całym USA przy szkołach średnich mnożą się kluby pro life, w których setki młodych ludzi świadomie odcinają się od poglądów swoich babć i stają się orędownikami prawdy o aborcji.  

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • krut00
  28.04.2017 17:07
  Już od kilku tysięcy lat wiadomo że lepiej spotkać niedźwiedzicę, której zabrano młode, niż głupca z jego głupotą. Walcząca "babcia" powinna czym prędzej jechać do Kanady, będzie tu mogła skorzystać z ostatniej nowinki eugenicznej, mianowicie z eutanazji. Ponieważ nie dało się tego zrobić otwarcie, więc wprowadzono ją tylnymi drzwiami... Nie wiem jak inni, ale ja nadal twierdzę że wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się śmierć.
 • gut
  28.04.2017 19:15
  Straszne. :-o Jak - się - pokazywały tego typu akcje wcześniej, to były takie głosy, które mówiły, że dla rewanżu - << dzieci wezmą udział w kampanii >> - pt. "Wnuczęta za eutanazją!" W ramach "wdzięczności." :-///
 • 33-latka
  28.04.2017 20:35
  Na pierwszym miejscu winna zbrodni aborcji jest zawsze bez wyjątku KOBIETA (!) Żenujące są te poprzednie komentarze, w których próbuje sie wmawiać, że to faceci są pierwszymi winowajcami. Jako kobieta wiem dobrze jak wyglada ta "niewinność" aborcjonistek: one tylko zdjęły majtki i usiadły na fotelu na "zabieg", a za całe zło świata odpowiada facet-ojciec dziecka. Proszę państwa, choćby ten facet był gwalcicielem, to jednak - powtórzę- nikt kobiety nie wiąże pasami do fotela ginekologicznego i nikt jej na siłe nie zdejmuje majtek na "zabieg". Decyzja kobiety to wyrok na dziecku i to ona podaje je "na tacy" na śmierć. To feministyczna propaganda każe nazywać kobietę "drugą ofiarą aborcji" i to ta sama propaganda nawołuje do niekarania bab za mord na własnym dziecku.
 • GośćManiek
  30.04.2017 16:31
  Babcia powinna najpierw pokazać wnuczkom na you tube: aborcja w 1.trymestrze i aborcja w 2.trymestrze, będą wtedy świadome w czym uczestniczą
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  6°C Wtorek
  wieczór
  3°C Środa
  noc
  0°C Środa
  rano
  6°C Środa
  dzień
  wiecej »