Powiedzieć, że państwo Audie i Nancy Williams kultywują bożonarodzeniową tradycję, to za mało. Państwo Williams z miejscowości Warsaw w hrabstwie Kosciusko w stanie Indiana mają w domu 36 choinek.
Wszystkie drzewka są sztuczne, ale różnych rozmiarów: mierzą od około 60 cm do 2,3 metra wysokości. Williamsowie zaczęli je ustawiać i ubierać już we wrześniu. Na Święto Dziękczynienia (ostatni czwartek listopada) wszystkie były już gotowe.
Choinki stoją w dwupiętrowym domu posiadającym salon, pokój rodzinny, jadalnię, kuchnię, sześć sypialni i kilka łazienek. W każdym pokoju, a także w łazienkach gospodarze umieścili co najmniej po dwie choinki. Kilka znalazło się na zewnątrz, przed domem i w ogrodzie, w towarzystwie sztucznych reniferów ze św. Mikołajem. Na każdej choince świeci się co najmniej 1000 świateł, a na największej aż 8000. Państwo Williams płacą więc wysokie rachunki za elektryczność. Ubieranie choinek i umieszczenie na nich oświetlenia zabiera im także sporo czasu - od dwóch do pięciu dni każda.
Choinki są udekorowane w rozmaity sposób - tematycznie, np. w stylu kowbojskim. Williamsowie pochodzą z Teksasu, skąd przeprowadzili się do Indiany.
Drzewka stoją ubrane aż do lutego a nawet do marca, w sumie więc przez co najmniej pięć miesięcy.
Równolegle Kinszasa negocjuje z USA umowę "minerały za bezpieczeństwo".
To sygnał dla Rosji, że USA są zobowiązane na rzecz pokoju opartego o wolną i suwerenną Ukrainę.
Budowniczy kościoła w Nowej Hucie, nękany przez władze, urząd bezpieczeństwa, milicję.
Od początku wojny zginęło już ponad 52,4 tys. Palestyńczyków.
„W obliczu powagi zbliżającego się zadania i pilnych potrzeb obecnych czasów..."
25 kwietnia doszło do podpisana porozumienia między DR Konga z Rwandą.
"Chłopcy, czy to możliwe, że mam żyć bez was" - zapisała w pamiętniku 16 listopada 1945 roku.