Adwent - ręce do góry!

Nie czekaj na Jezusa z założonymi rękami - już teraz wznieś je do modlitwy i dołącz do naszej adwentowej wspólnoty!

Wkrótce zacznie się Adwent - czas, w którym szczególnie podkreślamy oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa. Ale czekać można na dwa sposoby: biernie i aktywnie. My nie chcemy czekać z założonymi rękami! Chcemy je wznieść do modlitwy za siebie nawzajem i zaprosić Cię do takiego sposobu oczekiwania. W jaki sposób chcemy się modlić? Jak dołączyć do tego wydarzenia? To bardzo proste i wymaga jedynie trzech kroków:

KROK 1: W wątku komentarzy pod tym artykułem wpisz swoją intencję - w drugim etapie zostanie przydzielona jako intencja do adwentowej modlitwy konkretnym osobom.

KROK 2: W pierwszą niedzielę adwentu udostępnimy na naszej stronie specjalny mechanizm, który przydzieli Ci intencję, w której to Ty będziesz się modlił aż do nadejścia świąt Bożego Narodzenia - wejdź na stronę gosc.pl, aby otrzymać intencję i dołącz do modlitwy! 

KROK 3: Wznieś ręce w górę do modlitwy i codziennie proś Jezusa w powierzonej Ci intencji i intencji własnej. W jaki sposób? Dowolny! To może być jakakolwiek znana Ci modlitwa, ale równie dobrze możesz ofiarować też post czy uczynek miłosierdzia względem drugiego człowieka. 

CO JEST WAŻNE? Wpisując intencję opisz ją możliwie zwięźle - w jednym, maksymalnie kilku zdaniach. Nie podawaj też nazwisk osób, za które chcesz, abyśmy się modlili - Pan Bóg i tak je zna. Wystarczą imiona.

No, to do dzieła! Do wszystkich naszych spraw - przyjdź Panie Jezu! Amen!

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  28°C Piątek
  wieczór
  25°C Sobota
  noc
  21°C Sobota
  rano
  28°C Sobota
  dzień
  wiecej »