Ks. Stryczek składa rezygnację z funkcji prezesa Stowarzyszenie Wiosna

"Jestem odpowiedzialnym liderem i uważam, że nie moja osoba, ale Paczka jest najważniejsza" - czytamy w oświadczeniu.

Reportaż Janusza Schwertnera na temat warunków pracy w Stowarzyszeniu Wiosna wstrząsnął "Szlachetną Paczką" i doprowadził ostatecznie do rezygnacji ks. Jacka Stryczka z funkcji prezesa stowarzyszenia. Dziś opublikowane zostało oświadczenie w tej sprawie, w którym duchowny po raz kolejny odrzuca oskarżenia o mobbing, jakie stawiają mu bohaterzy reportażu, jednak informuje o swojej rezygnacji ze stanowiska ze względu na dobro dzieła "Szlachetnej Paczki".

Oświadczenie ks. Jacka Stryczka zostało opublikowane na profilu społecznościowym Stowarzyszenia Wiosna:

Drodzy Państwo,

SZLACHETNA PACZKA jest najważniejsza. Tworzyłem ją przez lata razem z Wami. Chciałbym, aby mogła się dalej rozwijać. Trwa kryzys. Jestem odpowiedzialnym liderem i uważam, że nie moja osoba, ale Paczka jest najważniejsza. W związku z tym, w dniu dzisiejszym składam rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA. 
Równocześnie nie zgadzam się ze stawianymi mi zarzutami, a sam tekst uważam za jednostronny. Dzisiaj jednak wszyscy powinniśmy zrobić wszystko dla SZLACHETNEJ PACZKI.

ks. Jacek Stryczek

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  25 26 27 28 29 30 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31 1 2 3 4 5
  2°C Wtorek
  wieczór
  -1°C Środa
  noc
  -2°C Środa
  rano
  1°C Środa
  dzień
  wiecej »