Od bycia drag queen do życia z Bogiem

Niesamowite świadectwo nawróconego aktywisty LGBT.

W wieku 15 lat stwierdził, że jest gejem i powiedział o tym innym. "Nagle miałem wielu przyjaciół. Po raz pierwszy w życiu zostałem uznany za fajnego dzieciaka. W końcu poczułam się normalnie." Podobało mu się bycie w centrum uwagi. Jedno Halloween sprawiło, że zaczął być drag queen, bo chwalono go, że jest piękny jako kobieta. Zaczął pracować w klubach gejowskich. Później został transseksualną prostytutką. Zarabiał 1000 dolarów dziennie i uzależnił się od pieniędzy i alkoholu. 

- Kiedy byłem młodszy, poszedłem do terapeuty płci i za każdym razem, gdy tam byłem, mówiłem, że zostałem zgwałcony i byłem molestowany [jako dziecko], a oni odpowiadali: "Och, powinieneś być kobietą". Próbowałem szukać pomocy, ale wszystko, co mi dano, to potwierdzenie homoseksualizmu i transseksualizmu - opowiada Life Site News.

- Wreszcie zacząłem zdawać sobie sprawę, jak toksyczny i uzależniający stał się mój styl życia. Wielu przyjaciół i znajomych zmarło młodo na HIV, a ja widziałem, jak inni rujnują swoje życie uzależnieniami od narkotyków i alkoholu - pisze.

W międzyczasie był na Florydzie, ale wrócił do Texasu. Po kilku miesiącach przebywania w domu jeden z jego przyjaciół zaproponował mu pójście do kościoła na Wielkanoc. Poszedł tylko dlatego, by być miłym. Bóg przykuł jego uwagę. Współczesna wersja zmartwychwstania Jezusa, która rozgrywała się na scenie, sprawiła, że zaczął płakać.

- Widziałem wszystko, co Jezus dla mnie zrobił, a styl życia, który prowadziłem, nie był dla Niego zaszczytem. Kaznodzieja zapytał, czy ktoś jest gotowy przyjąć Chrystusa. Pochyliłem głowę, modliłem się i zaprosiłem Go do mego serca. To był mój pierwszy dzień z Chrystusem. Kiedy rozmawiałem z przyjaciółmi, którzy są gejami o Bogu, myśleli, że jestem szalony. Pierwszą rzeczą, jaką mi powiedzieli, było: „Jesteś gejem, nie możesz wierzyć w Boga”. Gdy wróciłem na drag show, raper oznajmił przez mikrofon: "Uważaj! Chrześcijanin właśnie wszedł."

Kiedy ludzie zaczęli dowiadywać się o jego wierze, natychmiast zaczęli ją wyśmiewać i nazwano go szalonym. Nagle przestał być popularny i stracił wszystkich przyjaciół. Chęć imprezowania lub uczęszczania do klubów gejowskich stała się dla niego mniej atrakcyjna. Bóg zaczął do niego mówić, a on pozbył się wszystkich damskich ubrań i akcesoriów. 

Pewnego dnia, gdy był w pracy zdał sobie sprawę, że ma numer pastora z Living Hope Ministries (organizacji, która stara się dotrzeć do społeczności gejów i przybliżyć ich do Chrystusa) w telefonie komórkowym. Dzięki pomocy Living Hope jego życie zaczęło się zmieniać. 

- Wiele osób we współczesnym społeczeństwie twierdzi, że chrześcijanie są słabi, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest odwrotnie. Musimy być w stanie oprzeć się pokusom w naszym codziennym życiu. To wymaga bycia silnym. Przez Jezusa jestem nowym stworzeniem z nowym sercem - pisze. 

"Dziś mogę szczerze powiedzieć, że nie chcę mężczyzn, pornografii, masturbacji, bycia kobietą lub drag queen. Zamiast tego pragnę mieć żonę, dzieci i rodzinę. Pamiętajcie, że nie przyszedłem do Chrystusa w poszukiwaniu zmian, przyszedłem do Chrystusa z otwartym umysłem, kochającym sercem i pragnieniem zdrowego stylu życia. (...) Boża miłość stworzyła mnie, aby być mężczyzną! Księga Rodzaju 1:27 mówi: <<Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył>>. "

Dziś Kevin jest dyrektorem Dallas Mass Resistance. Pomaga rodzicom, którzy nie zgadzają się na spotkania drag queen z ich dziećmi w bibliotekach. Angażuje się w działalność przeciwko deprawacji seksualnej dzieci przez aktywistów LGBT. 

«« | « | 1 | 2 | » | »»
Pobieranie... Pobieranie...

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
11°C Czwartek
noc
9°C Czwartek
rano
13°C Czwartek
dzień
13°C Czwartek
wieczór
wiecej »