Wchodzimy w szczególny tydzień Wielkiego Postu - Wielki Tydzień. W tym tygodniu będziemy przeżywać Paschę Pana - Jego zwycięstwa i przejścia ze śmierci do życia.
Papież Franciszek w swojej adhortacji "Gaudete et exsultate" mówi o drogach do świętości. Zdaniem papieża święty, to człowiek rozmodlony, a ta postawa czyni go wyczulonym na spotkanie z Bogiem w codzienności.
Gość Niedzielny
Subskrybujcie nasz kanał, by nie przegapić żadnego z naszych filmów. Zamówcie nasz newsletter, jeśli chcecie być na bieżąco z materiałami na Wielki Post
Na okres Wielkiego Postu przygotowaliśmy dla Was wyzwanie specjalne! Brzmi ono: święTY. Zapraszamy do wspólnego odkrywania powołania do świętości. Na gosc.pl codziennie znajdziecie treści, które pomogą Wam wejść głębiej w ten szczególny czas.
aktualna ocena | 5,0 |
głosujących | 4 |
Ocena |
bardzo słabe
|
słabe
|
średnie
|
dobre
|
super
Na prezent dla pary młodej goście chcą przeznaczyć najczęściej między 401 a 750 zł.
To opinia często powtarzana przed mającymi się dziś odbyć rozmowami pokojowymi.
„Przedwczesne” jest obecnie rozważanie ewentualnej podróży papieża Leona XIV na Ukrainę