Rusza Radiowo-Internetowe Studium Biblijne

W pierwszą niedzielę października ruszy Radiowo-Internetowe Studium Biblijne. Po wakacyjnej przerwie przez kolejne dwa semestry tarnowscy bibliści będą prowadzić wykłady na temat Starego i Nowego Testamentu.

W kolejnych audycjach radiowych będą analizowane zapowiedzi narodzenia Chrystusa, oraz Jego życie, męka, śmierć i wniebowstąpienie.

Wykłady Studium Biblijnego będą emitowane na falach Radia RDN Małopolska w każdą niedzielę o godz. 14.30 i powtarzane w poniedziałki o godz. 20.10. Będą one również dostępne na stronach internetowych Diecezji Tarnowskiej, Radia RDN Małopolska, „Gościa Niedzielnego” i Wydawnictwa „Biblos”.

Organizatorzy zachęcają do udziału osoby należące do stowarzyszeń i ruchów katolickich, członków Parafialnych Rad Duszpasterskich, Parafialnych Oddziałów Caritas, nadzwyczajnych szafarzy Komunii św., młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Ruchu Światło-Życie i całe rodziny.

Materiały z poprzednich audycji (teksty i pliki audio) są dostępne na stronie internetowej www.studiumbiblijne.diecezja.tarnow.pl.
Organizatorami Studium Biblijnego są Diecezja Tarnowska i Tarnowski Oddział Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II.

Osoby, które chcą się jeszcze zapisać mogą zgłosić swój udział w formie elektronicznej, e-mail: studiumbiblijne@diecezja.tarnow.pl, oraz listownie na adres: Biblos, Studium Biblijne, Plac Katedralny 6, 33-100 Tarnów

Do udziału w pierwszej edycji Studium zapisało się 1,5 tys. osób. Tygodniowo stronę internetową, gdzie są wszystkie materiały odwiedzało ok. 1200 uczestników. Na zakończenie wykładów organizatorzy otrzymali pół tysiąca poprawnie rozwiązanych testów. Główną nagrodę w ukończonym Studium, czyli pielgrzymkę do Ziemi Świętej, wygrała Edyta Kościółek z Kamionki Wielkiej.

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  24°C Sobota
  noc
  21°C Sobota
  rano
  28°C Sobota
  dzień
  29°C Sobota
  wieczór
  wiecej »