Na wybrzeżu we włoskiej Gaecie znaleziono kości. Okazało się, że pod piaskiem znajdował się cały szkielet. Prokuratura sprawdza związki ze zgłoszeniami o zaginionych ludziach w prowincji Latina.
Na kości natknął się 23 listopada o 9.30 rano spacerujący po plaży Sant’Agostino mężczyzna. „Jak tylko je zobaczył, od razu zadzwonił pod numer
Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura w Cassino, szukając także związków ze zgłoszeniami o zaginieniach. „Do wyjaśnienia pozostaje wiele kwestii: trzeba ustalić, do kogo należą te szczątki, wykluczyć ich zwierzęce pochodzenie i zrekonstruować przebieg wypadków – w jaki sposób znalazły się na plaży, ukryte pod piaskiem” – pisze IFQ.
Wydział medyczny utworzono tu w 2022 roku; na kierunku lekarskim studiuje w sumie 180 osób.
Piotr Wielgomas podkreślił, że nie zależało mu "na żadnych spekulacjach".
We wtorkowe popołudnie ulicami Katowic przeszła demonstracja zorganizowana przez centrale związkowe.
Niektóre algorytmy sztucznej inteligencji wciąż żyją w przeszłości.
„Znów zostaliśmy pominięci, potraktowani niesprawiedliwie i dyskryminowani."
"Jeśli wojownik się nie poddał - my nie mieliśmy prawa się poddać."