Wczesne nawiązywanie relacji seksualnych może utrudnić rozwój innych kluczowych składników zdrowej relacji pomiędzy małżonkami, takich jak zaangażowanie, wzajemne zrozumienie i wyznawanie wspólnych wartości.
Tzw. „dobry seks” jest czasem mylony z miłością – czytamy w raporcie opublikowanym przez naukowców z Uniwersytet Cornell w Nowym Jorku. Opracowanie poświęcone jest wpływom seksu przedmałżeńskiego na związki małżeńskie. Naukowcy doszli do wniosku, że związki w których szybko dochodzi do relacji seksualnych są mniej szczęśliwe i mniej trwałe.
To pierwsze tego rodzaju naukowe opracowanie problemu. W badaniach uczestniczyło 600 par żyjących w związkach małżeńskich, jak i bez ślubu. Wynika z nich, że zwłoka w podejmowaniu przez pary życia seksualnego daje im czas na lepsze wzajemne poznanie i sprawdzenie w jakim stopniu do siebie pasują. Raport kończy się konkluzją, że „Przedwczesna, przedmałżeńska aktywność seksualna może wywrzeć długotrwałe niepożądane efekty na jakość związku”.
Głównymi celami są schronienia dla osób przesiedlonych oraz domy cywilne.
Sarkozy po raz kolejny przekonywał, że nie dopuścił się czynów, za które został skazany.
Czy zginęła z powodu tego, co było w tle na jednym z jej filmików?
Expres TATRAN jadący z Koszyc do Bratysławy najechał na tył pociąg Nitra-Bratysława.