Kobiecy krążek Love Story

Jesteś ukochaną córeczką Boga! O tym na swoje najnowszej płycie „Effatha” przekonuje Magdalena Frączek z zespołu Love Story. Premiera maxisingla 21 kwietnia w Dobrym Miejscu.

„Effatha”, czyli „Otwórz się!” to drugi po „Talitha kum” profesjonalny krążek często goszczącego w stolicy zespołu Love Story. Tym razem w całości poświęcona kobiecie. - Pomysł wziął się po prostu z życia. Jest taki moment w życiu dziewczyny, a może nawet kilka, kilkanaście, gdy zaczyna dostrzegać, iż jest kobietą. Nie staje się, ale jest - zawsze była i będzie, według wspaniałego pomysłu Stwórcy. Taki czas miałam dwa lata temu, w Krakowie. Usiadłam w pokoju i napisałam Effathę. Nie dosłownie - jestem kobietą, patrzcie, słuchajcie. Chodziło o ujęcie tajemnicy, bo tak naprawdę nikt nie wie, jak działa kobieta, tylko Ten, który ją sobie wymarzył, sam Bóg – mówi o nowej płycie Magdalena Frączek, wokalistka Love Story.

Większość z 11 utworów znajdujących się na płycie zatytułowano kobiecymi imionami. Każdy z nich opowiada inną historię. - Punktem wyjścia jest serce kobiety. Wszystkie utwory napisane są z perspektywy zamknięcia, nadziei na Miłość, aby ostatecznie otworzyć się poprzez "Effatha!" – mówi Magdalena Fraczek.

– To bardzo osobista płyta. Magda opowiada w niej o prawdziwym „ja”, które odkrywa. Płyta nie jest adresowana tylko do kobiet, gdyż każdy potrzebuje odkryć siebie – mówi Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie i dodaje: - Wykonywane utwory mają różne brzmienia od popu po rock i muzykę alternatywną.

Premiera maxisingla promującego nową płytę odbędzie się 21 kwietnia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 o godz. 19. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. trzy piosenki promujące nową płytę: Effathę, Karolinę i Weronikę.
                                                                                                              Utwór "Effatha"

zespolls Love Story - Effatha
Producentem płyty jest Leszek Łuszcz, pracujący m.in. z Renatą Przemyk, Wilkami, Markiem Piekarczykiem. Teksty i muzyka wyszły spod ręki Magdy Frączek, młodej kompozytorki i wokalistki, frontmanki zespołu. Premiera nowego krążka odbędzie się 26 maja w Hybrydach.  

Na koncert obowiązują cegiełki: 100 zł (tzw. bilet VIP w ramach którego fundatorzy otrzymają najnowszy maxi singiel z podpisem wokalistki – Magdy Frączek oraz będą mieli zapewnione miejsce w pierwszych rzędach sali koncertowej), 30 zł – bilet normalny, 20 zł - dla członków Banku Słuchaczy Radia Warszawa. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie praskiej rozgłośni.

Wpłaty można dokonać na konto Fundacji Dobrych Mediów, ul. Świętokrzyska 30 m. 130; 00-116 Warszawa o numerze 36 1050 1025 1000 0023 5607 3763, z dopiskiem darowizna koncert Love Story. Organizatorzy proszą o przyniesienie odcinka, potwierdzającego przelew bankowy. Bilety można nabyć także w sobotę w sklepie Chrześcijańskie Granie (Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3, w godzinach od 10 do 14) lub przed koncertem na miejscu.

                                                                                                     Utwór "Karolina"

zespolls Love Story - Karolina

                                                                                                     Utwór "Weronika" zespolls Love Story - Weronika

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • +antysmok
  19.04.2013 15:31
  No jestem pod wrażeniem: muzyki -świetnie skomponowanej, o alternatywnym zacięciu, bardzo, bardzo osobistych tekstów mieszczących się w religijnej konwencji. No zobaczymy co będzie dalej. Ale na razie jest świetnie!
 • gut
  19.04.2013 16:08
  Extra! :-)
 • v3JhGVqN
  04.09.2013 19:06
  2009/09/11Przegladam te recenzje poidbnoe jak na cokupic.pl niestety platne recenzje w wiekszosci sa pisane nie na temat. Albo bardzo ogolne. Nie wierze ze ktos kto napisal 400 recenzji produktowych mial i testowal te wszystkie produkty.Poza tym wiele recenzji jest sprzecznych np. ktos pisze ze nie poleca, a daje 4 na 5 gwiazdek, albo ze jest wspanialy i chcialby taki miec (produk). Wiec to jest nie do konca prawdziwe. I tylko wybranie kluczowych informacji z takich recenzji moim zdaniem ma sens.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6
  16°C Wtorek
  wieczór
  14°C Środa
  noc
  11°C Środa
  rano
  18°C Środa
  dzień
  wiecej »