Reklama

Wymiana ciepła i... dobra

Zasada jest prosta. Jedni zostawiają na wieszakach nieużywane już ubrania, a inni mogą je zabrać, jeśli potrzebna im jest zimowa kurtka czy sweter.

Reklama

W Gliwicach ciepłe ubrania można powiesić na specjalnie oznakowanym wieszaku, który stanął przy Centrum Handlowym FORUM. Obok jednego z wejść do galerii, na parkingu rowerowym. Można tam zostawiać zimowe kurtki czy płaszcze, swetry, polary, a nawet czapki, szaliki i rękawiczki.

Podobne wieszaki można znaleźć przy Centrum Handlowo-Usługowym "Hala" w Tarnowskich Górach (wejście od strony ul. Nakielskiej) czy w ogródku kawiarni Suplement przy rynku w Bytomiu.

Akcja rozwija się w szybkim tempie w całym kraju. Z dnia na dzień przybywa miejsc oznaczonych hasłem: „Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku”. Informacje o kolejnych miastach i adresy miejsc, gdzie prowadzona jest wymiana, można znaleźć na Facebooku.

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama

Autoreklama

Autoreklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
4°C Piątek
rano
6°C Piątek
dzień
6°C Piątek
wieczór
4°C Sobota
noc
wiecej »

Reklama