Niezawodne zmywarki kapturowe

Potrzebujesz profesjonalnej zmywarki gastronomicznej? Interesują Cię tylko sprawdzone urządzenia, gwarantujące skuteczność i niezawodność? Sprawdź nasze polecenia już dziś!

  1. Co to jest zmywarka kapturowa?
  2. Profesjonalne zmywarki kapturowe – jak wybrać?
  3. Jakie zmywarki kapturowe ze stali nierdzewnej warto kupić?

Co to jest zmywarka kapturowa? Gdzie znajdzie zastosowanie? Na co zwracać uwagę, wybierając odpowiednią zmywarkę kapturową? Czym wyróżniają się profesjonalne urządzenia gastronomiczne? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Co to jest zmywarka kapturowa?

Zmywarka kapturowa to profesjonalne i gastronomiczne rozwiązanie. W urządzeniach tego rodzaju można umyć naczynia właściwie każdego typu, w tym duże naczynia stołowe, garnki, tace i przeróżne pojemniki.

Najczęściej zmywarki kapturowe wykorzystuje się w branży gastronomicznej. Jeśli prowadzisz restaurację, zmywarka kapturowa to doskonałe - i obowiązkowe - rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź modele proponowane w sklepie: gastroprodukt.pl/zmywarki-kapturowe i wybierz to urządzenie, które spełnia Twoje oczekiwania!

Dobra zmywarka kapturowa to taka, która charakteryzuje się wysoką wydajnością i skutecznością. Warto decydować się na urządzenia, które gwarantują doskonałą higienę oraz oferują szybkie cykle zmywania.

Zmywarki kapturowe to doskonałe rozwiązania dla małych i dużych restauracji, szkolnych stołówek, kuchni szpitalnej i kuchni cateringowej.

Profesjonalne zmywarki kapturowe – jak wybrać?

Kupując profesjonalne zmywarki kapturowe, należy zwrócić uwagę na szereg różnorodnych parametrów. Do tych parametrów zalicza się między innymi zasilanie. Jeśli tylko możesz podłączyć zmywarkę kapturową pod 400 V, koniecznie zdecyduj się na to rozwiązanie. Dzięki temu urządzenie będzie się dużo szybciej nagrzewać, co jednocześnie przełoży się na oszczędność czasu i energii.
Kolejnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, jest pompa odpływu. W porównaniu do urządzeń domowych zmywarka gastronomiczna nie ma spustowej pompy. Jeśli nie masz w podłodze odpływu, koniecznie znajdź rozwiązanie z pompą lub postaw je na odpowiedniej podstawie.

Warto wybierać zmywarki kapturowe, które mają wbudowane dozowniki płynów. Większość modeli ma dozowniki płynu nabłyszczającego, ale w wielu może brakować dozownika dla myjącego płynu. Ręczne dozowanie płynu myjącego jest nieprecyzyjne i czasochłonne, dlatego zastanów się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie zmywarka z wbudowanymi dozownikami. Masz problem z odpowiednim ciśnieniem wody? W takim przypadku poleca się kupić zmywarkę kapturową wyposażoną w dodatkową pompę, która wspomaga płukanie. Element tego rodzaju gwarantuje poprawne ciśnienie wody w trakcie wyparzania naczyń i szkła.

Niezawodne zmywarki kapturowe

Jakie zmywarki kapturowe ze stali nierdzewnej warto kupić?

Specjaliści polecają między innymi zmywarki kapturowe do naczyń, wyposażone w funkcję wyparzania. Do ich zalet zalicza się fakt, że szybko nagrzewają wodę i równie szybko są gotowe do mycia naczyń. Dobrą zmywarkę kapturową wyposażą się w termostat temperatury mycia oraz wyparzania. Ponadto urządzenia tego rodzaju mają dozownik nie tylko detergentu, ale i nabłyszczacza.

Długość mycia naczyń zależy od potrzeb - może wynosić od 60 do 180 sekund. Po zakończeniu pracy zmywarki kapturowej otrzymujesz nie tylko czyste, ale i odpowiednio nabłyszczone naczynia. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej sile kinetycznej i temperatury wody oraz dobrej jakości detergentu.

Jeśli jesteś zainteresowany zmywarką kapturową, koniecznie sprawdź modele linii STRONG PRO. To wydajne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno do mycia, jak i wyparzania różnorodnych naczyń oraz szkła. Wyróżniają się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Modele serii STRONG PRO produkuje się między innymi ze stali nierdzewnej. Odpowiednio zaokrąglone krawędzie wanny sprawiają, że w tych miejscach nie gromadzi się ani brud, ani tłuszcz. Dzięki temu łatwo utrzymać w wysokiej czystości wnętrze komory.

Do zalet zmywarek kapturowych serii STRONG PRO zalicza się także łatwą obsługę i czytelny, nowoczesny panel sterowania. Urządzenia te przystosowane są do mycia zarówno naczyń, jak i tac, kuchennych akcesoriów oraz pojemników typu GN 1/1. Więcej danych technicznych na temat poszczególnych modeli znajdziesz w sklepie GastroProdukt Professional. Zanim złożysz zamówienie, dokładnie zapoznaj się z parametrami i zdecyduj, która zmywarka kapturowa jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Dzięki tym informacjom bez problemu znajdziesz sprzęt, który ma odpowiedni cykl zmywania, a regulacja ciśnienia zmywania VarioPower odbywa się w intuicyjny sposób. Odpowiedni program skraca cykl zmywania, a innowacyjny system filtracji pełnostrumieniowej ułatwia utrzymanie czystości. Dzięki temu nie musisz czyścić zmywarki po każdym cyklu zmywania. Taka zmywarka uniwersalna przyda się w każdej restauracji i w innym punkcie, gdzie cykl mycia odbywa się regularnie i to w wysokiej temperaturze. Soecjlaliści z GastroProdukt pomogą ci optymalnie dostosować ustawienia i dobrać sprzęt. To sprawia, że kupisz zmywarkę kapturową idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i odpowiadającą wymaganym rozmiarom kosza, a wymiennik ciepła będzie działał bez problemów i zapewni szybkie nagrzewanie, co obniży koszty eksploatacyjne. Podobnie działa wbudowany dozownik płynu myjącego, który jest niezbędny jeżeli chodzi o wyposażenie gastronomii.

Artykuł sponsorowany

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| SPONSOROWANE

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
1°C Poniedziałek
rano
1°C Poniedziałek
dzień
1°C Poniedziałek
wieczór
0°C Wtorek
noc
wiecej »