Pełny skład reprezentacji Polski na igrzyska zimowe w Pekinie

Skład Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na XXIV ZIO Pekin 2022:

BIATHLON

Monika Hojnisz-Staręga (AZS-AWF Katowice) Kamila Żuk (AZS-AWF Katowice) Anna Mąka (BKS WP Kościelisko) Kinga Zbylut (WP Kościelisko) Grzegorz Guzik (BLKS Żywiec)

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

Natalia Kaliszek (MKS Axel - Toruń) Maksym Spodyriew (MKS Axel - Toruń) Jekaterina Kurakowa (MKS Axel - Toruń)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

tor długi Andżelika Wójcik (AZS AWF Katowice) Kaja Ziomek (MKS Cuprum Lubin) Natalia Czerwonka (KS Arena Tomaszów Maz.) Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) Magdalena Czyszczoń (AZS AWF Katowice) Piotr Michalski (AZS AWF Katowice) Marek Kania (Fundacja ŁiSW Legia Warszawa) Damian Żurek (KS Pilica Tomaszów Maz.) Zbigniew Bródka (UKS Błyskawica Domaniewice) Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice)

short track Natalia Maliszewska (ŁKS Juvenia Białystok) Kamila Stormowska (GKS Stoczniowiec Gdańsk) Nikola Mazur (GKS Stoczniowiec Gdańsk) Partycja Maliszewska (ŁKS Juvenia Białystok) Michał Niewiński (ŁKS Juvenia Białystok) Łukasz Kuczyński (ŁKS Juvenia Białystok)

BIEGI NARCIARSKIE

Izabela Marcisz (Stow. Sportowe Prządki SKI Korczyna) Monika Skinder (MULKS Grupa Oskar Tomaszów Lubelski) Weronika Kaleta (LKS Markam Wiśniowa-Osieczny) Magdalena Kobielusz (AZS AWF Katowice) Zuzanna Fujak (NKS Trójwieś Beskidzka) Maciej Staręga (UKS Rawa) Dominik Bury (MKS Istebna) Kamil Bury (MKS Istebna) Mateusz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

KOMBINACJA NORWESKA

Andrzej Szczechowicz (TS Wisła Zakopane) Szczepan Kupczak (AZS AWF Katowice)

SKOKI NARCIARSKIE

Kinga Rajda (AZS AWF Katowice) Nicole Konderla (AZS AWF Katowice) Kamil Stoch (KS Eve-Nement Zakopane) Piotr Żyła (Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe) Dawid Kubacki (Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe) Paweł Wąsek (Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe) Stefan Hula (KS Eve-Nement Zakopane)

KONKURENCJE ALPEJSKIE

Maryna Gąsienica-Daniel (TS Wisła Zakopane) Magdalena Łuczak (UKS Mitan Ski Zakopane) Zuzanna Czapska (WKN Warszawa) Hanna Zięba (KS Tatra Ski Academy Zakopane) Michał Jasiczek (SNA Ski Team Zakopane) Paweł Pyjas (KS Siepraw Ski)

SNOWBOARD

Weronika Biela-Nowaczyk (AZS Zakopane) Aleksandra Król (KS F2 Dawidek Team) Aleksandra Michalik (AZS Zakopane) Oskar Kwiatkowski (AZS Zakopane) Michał Nowaczyk (AZS Zakopane)

SPORTY SANECZKOWE

Klaudia Domaradzka (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) Mateusz Sochowicz (AZS AWF Katowice) Jakub Kowalewski (KS Śnieżka Karpacz) Wojciech Chmielewski (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
20°C Czwartek
wieczór
17°C Piątek
noc
15°C Piątek
rano
19°C Piątek
dzień
wiecej »