Godson: Może pojutrze pojawi się lobby pedofilskie…

Dzisiaj mówimy o związkach partnerskich, jutro porozmawiamy o małżeństwach gejów, a potem o adopcji dzieci przez takie pary - mówił w "Kropce nad i" John Godson.

- Gdzie się zatrzymać? Może pojutrze pojawi lobby pedofilskie, które będzie walczyć o obniżenie wieku inicjacji seksualnej. Dziś nas to oburza, ale może jutro nie będzie - mówił poseł John Godson (PO) w TVN24.

- Granice są powoli przesuwane. I trzeba uważać, gdyż to wszystko wyprowadzi nas na manowce – dodał. Odciął się przy tym od wypowiedzi Lecha Wałęsy, który stwierdził, że "homoseksualiści w Sejmie powinni siedzieć w ostatniej ławie". - Ale myślę, że trzeba się wykazać pewną wyrozumiałością. W sytuacji, gdy trwa nachalne lobby homoseksualistów, często ludzie o konserwatywnych poglądach mogą się irytować - zaznaczył.

«« | « | 1 | » | »»
 • Michał
  05.03.2013 13:27
  Nie zdziwiłbym się. Jakoś kilka lat temu było głośno o holenderskiej partii pedofilskiej, która forsowała pojęcie - uwaga - "dobrej pedofilii". To równa bzdura, jak "miękkie" i "twarde" narkotyki. No, ale to jest właśnie efekt relatywizmu moralnego.
  A zatem próby już miały miejsce. Nawet tak zdeprawowane społeczeństwo, jak BeNeLux było zszokowane, wobec czego temat wyparował. Pozornie. Obecnie jesteśmy świadkami przyzwyczajania społeczeństwa taktyką saperską - powoli, ostrożnie... Popkultura i nieodpowiedzialni rodzice sprawili, że obniżył się - i to znacznie - wiek inicjacji seksualnej. I zdarzyło mi się spotykać z reakcją, w której krytykując związek trzydziestoletniego faceta z czternastolatką użyłem określenia, że to już pedofilia usłyszałem - "bez przesady".
  Otóż zgodnie z modą genderystów dystkutuje się (czytaj - wywalcza), czy to jeszcze dziecko, czy już nie. I powoli, powoli dyskusje schodzą coraz niżej.

  Czy jeśli za ileś tam lat zapuka do mnie sąsiad-równieśnik pragnąc umówić się z moim dzieckiem, a ja go wywalę za drzwi to będę nietolerancyjny? Dzisiaj to jeszcze szokuje, ale kto wie jak będzie za dekadę-dwie? Warto czasem podmuchać na zimne.
 • Gej & Gay
  05.03.2013 20:11
  Panu posłowi podpowiem, aby lobby pedofilskiego szukał najpierw w strukturach Kościoła.
 • gorolaz
  06.03.2013 07:14
  Mój farorz zawsze godo: "Wiek parafii zobowiązuje". W przypadku pana posła widać, że nazwisko także zobowiązuje
 • gr3
  08.03.2013 22:05
  gr3
  Czy edukacja seksualna dzieci nie zahacza już o pedofilię? Wyraźnie to widać w wydaniu niemieckim, o czym pisał GN:
  http://gosc.pl/doc/1161025.Dyktatura-seksu
  "Maluchy uczą się anatomii narządów płciowych oraz jak ich używać niekoniecznie do prokreacji, a do zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb".
  Polecam cały artykuł! Bardzo wymowny znak czasów, czy może obraz metod wdrażania nienormalności już od najmłodszych lat.
  Jeśli nie jest to wprost pedofilia, to z pewnością przygotowanie gruntu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  12°C Piątek
  rano
  19°C Piątek
  dzień
  20°C Piątek
  wieczór
  16°C Sobota
  noc
  wiecej »