GPC: Bomby na pokładzie tupolewa

Nie ma żadnych wątpliwości, że w rządowym samolocie TU-154M, lecącym 10 kwietnia 2010 r. z Warszawy do Smoleńska, doszło do kilku eksplozji. Brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła - do takich wniosków doszedł Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych - czytamy w sobotniej "Gazecie Polskiej Codziennie".

"Lewe skrzydło samolotu Tu-154M zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej, istniało kilka źródeł eksplozji, a brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła" - tak brzmi zacytowany w gazecie fragment raportu technicznego, przygotowanego przez członków podkomisji smoleńskiej.

Jednym z autorów powyższego stanowiska jest Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych, który po zapoznaniu się z materiałem dowodowym jednoznacznie stwierdził, że na pokładzie samolotu Tupolew doszło do kilku eksplozji. Według specjalisty najbardziej prawdopodobną hipotezą jest to, że ktoś na pokładzie samolotu podłożył bomby - czytamy w "GPC".

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • bodo
  21.01.2018 23:14
  I tak oto z wielkiej narodowej tragedii Maciarewicz do spółki z PiSem zrobili... no, przez szacunek dla ofiar nie można powiedzieć, co zrobili. Fakt jest jeden: PiS zapowiadał międzynarodwoą Komisję, niezależne ośrodki zagraniczne do badania przyczyn katastrofy. I co? I NIC! Ktoś śmie mówić że katastrofa smoleńska jest przez PiS w ogóle BADANA? Za postępowaniem PiS w tej sprawie kryje się nic, tylko pogarda: pogarda wobec społeczeństwa, traktowanego jak głupia sfora, pogarda w ogóle wobec wszystkich zainteresowanych wyjasnieniem przyczyn. I nade wszystko: pogarda dla faktów. Cały ten PiS to jedno wielkie zbiorowisko niedokształconych mitomanów. To akurat sprawa smoleńska - i nie tylko ona - udowadnia znakomicie.
 • leh
  22.01.2018 21:00
  Mam pytanie do autora tego artykułu, po co piszecie takie rzeczy? Wiele osób czyta bez zrozumienia. Jedyny przekaz jaki zrozumieją to taki: w Gościu Niedzielnym napisali, że na pokładzie samolotu ktoś (w domyśle Tusk) podłożył bombę. A że pisze o tym GN to na pewno jest prawda. A może o to Wam chodziło?
 • Gosc
  23.01.2018 07:14
  A dlaczego nikt na nich nie czekal oficjalnie? Dlaczego Rosja wrogi nam historycznie kraj do tej pory nie oddal wraku?Dlaczego Komorowski wiedzial o katastrofie przed jej wydarzeniem?Dlaczego na niektorych elementach sa slady materialow wybuchowych?I najwazniejsze pytanie komu zalezalo na zmianie wladzy w Polsce?
 • Gosc
  23.01.2018 11:11
  Jest bardzo wiele dowodów na to ze był to spisek. Począwszy od tego że dzień przed odlotem z Okęcia nie działały tam systemy zabezpieczeń i niepowołane osoby mogły tam wchodzić a skończywszy na tym że samolot rozpadł się na dziesiątki tysięcy elementów, zwłoki były w kawałkach ofertę z ubrań, a ruscy skrupulatnie starali się zacierac ślady po materialach wybuchowych wybijając szyby we wraku. Nie oddali nawet czarnych skrzynek a świadek rozmowy między kontrolerem lotu a załoga tupolewa R.Mus został zamordowany. Dobrze też jest prześledzić raporty z Konf Smoleńskich zamiast wypisywać bzdury...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  1 2 3 4 5 6 7
  6°C Sobota
  dzień
  7°C Sobota
  wieczór
  5°C Niedziela
  noc
  4°C Niedziela
  rano
  wiecej »