Nieprzerwanie, od grudnia 2009r., największą sprzedaż wśród tygodników opinii notuje Gość Niedzielny - wynika z danych Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy.
W lutym, ze sprzedażą na poziomie 139 019 egz., tygodnik zanotował ponad 5-proc. wzrost w porównaniu z tym samym miesiącem roku ubiegłego. Sprzedaż „Polityki” w badanym okresie była o 4 705 egz. mniejsza niż sprzedaż „Gościa”. Tygodnik ten zanotował tym samym ponad 10-procentowy spadek sprzedaży w stosunku do tego samego miesiąca 2009 r. Trzeci pod względem sprzedaży tygodnik opinii to Newsweek Polska z 106 454 egzemplarzami. Czwarty „Wprost”, ze sprzedażą 76 914 egzemplarzy zanotował ponad 30% spadek sprzedaży.
Sprzedaż „Tygodnika Powszechnego” wynosiła w lutym 2010 roku 17 322 egz., czyli ponad 4 proc. mniej niż w analogicznym miesiącu 2009 roku. „Przewodnik Katolicki” zanotował sprzedaż w wysokości 28 372, co w porównaniu z zeszłym rokiem jest wynikiem niemal identycznym.
Tygodnik „Niedziela” nie jest członkiem ZDKP i nie udostępnia danych sprzedażowych.
Usługa "Podpisz dokument" przeprowadza użytkownika przez cały proces krok po kroku.
25 lutego od 2011 roku obchodzony jest jako Dzień Sowieckiej Okupacji Gruzji.
Większość członków nielegalnych stowarzyszeń stanowią jednak osoby urodzone po wojnie.