Zwolenniczka aborcji powiedziała swemu dziecku, że mogła je zabić, ale postanowiła je urodzić

W sieci Tik Tok pojawił się filmik, na którym młoda zwolenniczka aborcji Mama Claire mówi swemu dziecku, które trzyma w objęciach, że mogła je zabić, ale pozwoliła mu się urodzić. Zaraz jednak dodała, że "wszystkie kobiety powinny mieć wybór [pod tym względem]". Nagranie wywołało wielkie poruszenie w sieci, przy czym większość osób, które je obejrzały, uznały je za "straszne" i "przerażające".

“Mogłam cię zabić, ale wybrałam, abyś się urodziła. (...) Wszystkie kobiety powinny mieć prawo wyboru” – powiedziała młoda matka-aborcjonistka na filmie wideo, zwracając się do tych, którzy będą ją oglądać. Stwierdziła przy tym, że każdy może nazywać aborcję, jak chce: zabójstwem lub nie, dodając jako przykład: “Jeśli dezynfekujesz ręce, zabijasz zarazki”.

Następnie zwróciła się do swego dziecka ze słowami: “Po prostu mogłabym dokonać wyboru, abyś nie istniała, ale dałam ci się urodzić, pozwoliłam, abyś się ukształtowała po okresie zarodkowym”. Zapewniła też, że zdaje sobie sprawę z tego, co przed chwilą powiedziała i to podtrzymuje. “Jeśli chcesz dokonać aborcji, zrób to, jeśli nie chcesz, nie rób tego. Ale nie usiłuj ograniczać moich praw” – oświadczyła Mama Claire.

Nagranie to, które miało ok. pół miliona wyświetleń, wywołało burzę wśród użytkowników. Jedna z przywódczyń ruchu obrony życia w Stanach Zjednoczonych – Lila Rose, założycielka organizacji Live Action, określiła je na swym Twitter jako “przerażające”. Zwróciła uwagę, że “zwolennicy aborcji wiedzą, że zabija ona dziecko, ale nadal propagują tę przeklętą i odrażającą przemoc”.

Na popularnym w USA koncie Libs of TikTok stwierdzono, że to wideo jest “szatańskie”. Jedna z użytkowniczek Twittera zauważyła, że aborcjoniści “wiedzą, że jest to zabójstwo, ale nie ma to dla nich znaczenia, i to mimo trzymania swego dziecka w ramionach”. Inne osoby wskazały na cierpienie, jakiego może doświadczyć córka tej młodej kobiety, gdy za kilka lat zobaczy przesłanie swej matki, a jeszcze inni wezwali władze do zajęcia się tą sprawą.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
22°C Czwartek
dzień
22°C Czwartek
wieczór
18°C Piątek
noc
15°C Piątek
rano
wiecej »