Nowicka jest na liście płac przemysłu aborcyjnego

Sąd potwierdził dziś prawdziwość tezy, że Wanda Nowicka jest na liście płac przemysłu aborcyjnego i antykoncepcyjnego - powiedział portalowi gosc.pl mec. Krzysztof Wąsowski. Był on jednym z obrońców Joanny Najfeld w procesie karnym, wytoczonym jej przez Wandę Nowicką za wypowiedzenie tych właśnie słów. Proces ten zakończył się dziś uniewinnieniem publicystki.

Mówiąc dokładniej, Najfeld, która jest znaną obrończynią życia nienarodzonych, stwierdziła na antenie TVN24, że: „Organizacja pani Nowickiej (Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny – przyp. jd) jest częścią międzynarodowego koncernu, największego w ogóle, providerów aborcji i antykoncepcji. Pani po prostu jest na liście płac tego przemysłu”.

Sąd przyznał Najfeld rację. Niestety, jest to jedyna informacja z tego procesu, którą można podać publicznie, ponieważ na życzenie Wandy Nowickiej całe postępowanie zostało przez sąd utajnione. Mec. Wąsowski tłumaczy, że w tego typu sprawach wyłączenie jawności następuje automatycznie, jeśli tylko oskarżyciel się tego domaga.

Można się więc tylko domyślać, że skoro Joanna Najfeld ten proces wygrała, to znaczy, że zdołała wykazać przed sądem istnienie związków finansowych pomiędzy Wandą Nowicką a producentami środków antykoncepcyjnych i organizacjami aborcyjnymi.

- Sprawiedliwości stało się zadość. Wolność słowa zatriumfowała. Katolicy mogą wreszcie mówić prawdę w mediach i ona obroni się w sądzie. Szatan nie zawsze zwycięża - tak wyrok komentuje mec. Wąsowski. - To piękny dzień dla Polski - dodał, trawestując wypowiedź Janusza Palikota, który umieścił Wandę Nowicką na poczesnym miejscu warszawskiej listy wyborczej swej partii.

Zobacz wypowiedź, za którą Wanda Nowicka domagała się skazania Joanny Najfeld (groziła jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2):

 

PrawicaCompany Joanna Najfeld pozwana do sądu

 

Jedno z ostatnich wystąpień publicznych Wandy Nowickiej:

rppvideostream Konferencja Janusza Palikota i Wandy Nowickiej (1/4)

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, NAJFELD

 • magda_s
  13.09.2011 08:51
  Nie mogę zrozumieć jak można wierzyć komuś kto mówi, że chce żeby Polska była lepsza a jednocześnie jest za tym by zabijać nienarodzonych Polaków i Polki...?!W imię czego??Nie od dziś wiadomo, ze dzieci są przyszłością każdego państwa.
 • Mat
  14.09.2011 10:23
  @pepperS, jesteś ikoną polskiego katolicyzmu. Oczywiście najpierw Maria, potem Jezus (po co On w sumie potrzebny, jak mamy Marię-boginię?). Nie mam na celu Cię obrazić, po prostu stwierdzam fakt.

  Ad rem: dobrze, że prawda wyszła na jaw, gratuluję p. Najfeld. Ale obawiam się, że teraz dopiero się zacznie...
 • AJ
  14.09.2011 16:58
  Faktycznie, można się tylko domyślać, bo nie macie nic, co konkretnie potwierdza stwierdzenia z tytułu i treści artykułu, więc są one manipulacją.
 • woda
  31.01.2012 16:11
  to pokazuje że p.nowicka sprzedałasumienie za pieniądze.o ile je wogóle ma
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  14°C Wtorek
  rano
  20°C Wtorek
  dzień
  21°C Wtorek
  wieczór
  17°C Środa
  noc
  wiecej »