Przyjaciele modlą się przy grobie kard. Wyszyńskiego o uzdrowienie Oli

20 maja rusza "Awantura w niebie” - niezwykła nowenna za przyczyną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego o cud uzdrowienia dla mamy dwójki dzieci, ale... także o cud w każdym jej uczestniku.

Ma na imię Ola i mieszka w Warszawie. Jest mamą dwójki chłopców. Jeden ma pięć a drugi siedem lat.

Od września 2019 r. walczy z bardzo agresywnym potrójnie ujemnym rakiem piersi. Z dnia na dzień traci siły, a ból staje się nie do zniesienia. - Ola często nam pomagała, teraz my chcemy pomóc jej - mówi Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia.

20 maja z inicjatywy Fundacji rozpoczyna się "Awantura w niebie” czyli nowenna za przyczyną Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego o cud uzdrowienia Oli. Każdego dnia o godz. 12 jej uczestnicy będą gromadzić się przy grobie Prymasa w archikatedrze warszawskiej na modlitwie, której finał przypadnie 28 maja, w 40. rocznicę śmierci kard. Wyszyńskiego. Ponadto w miejscach związanych z jego życiem i posługą zostaną odprawione Msze św.

- Modlimy się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dlaczego przez niego? Gdy był małym chłopcem, stracił mamę i po prostu wie co to za ból. W tym roku jest jego beatyfikacja, w tym roku mija 40 lat od jego przejścia do nieba i po prostu… chcemy pokazać jego czułość, którą trudno oddać na pomnikach - wyjaśnia Grzegorz Kiciński, pomysłodawca inicjatywy.

Organizatorzy zachęcają, by podczas nowenny modlić się też za siebie nawzajem w osobistych intencjach. - Pragniemy, by każdy uczestnik Nowenny miał doświadczenie spotkania z Bogiem, z Jego mocą i dobrem i żeby to była taka pamiątka, która będzie przechowywana jak rodzinna perła, dlatego modlić się będziemy wg maksymy jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - dodaje.  

Do akcji włączyli się Pielgrzymi Miłosierdzia, którzy w tej intencji wyruszą w pielgrzymkę z sanktuarium w Rokitnie do Chomina - pierwszego kościoła, którego patronem jest Kardynał Wyszyński. Modlitwę deklarują zarówno osoby świeckie i duchowne. - Niektórzy dołączają modlitwę różańcową, inni post, jałmużnę i gesty miłosierdzia - mówi organizator.

Modlitwa o wstawiennictwo Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego:

Ukochany Kardynale Stefanie Wyszyński: - opiekunie wszystkich Polaków, orędowniku w każdej trudnej sytuacji, Ojcze narodu Polskiego, obrońco uciśnionego. Proszę dziś o Twoje wstawiennictwo do Boga jedynego o uzdrowienie ze śmiertelnej choroby Aleksandry - mamy dwójki dzieci, a także w intencji, którą noszę w sercu i w intencjach tych, którzy włączyli się do tej nowenny. Sam doświadczyłeś jako dziecko utraty matki. Wiesz, jak smakuje ten ból. Wierzę, że nie opuścisz Aleksandry i jej dzieci w potrzebie. Wierzę, że nie opuścisz nikogo z nas. Ty wspierałeś w trudach każdego człowieka, głosiłeś dobrą nowinę, broniłeś od złego, troszczyłeś się o rodziny, młodzież, dzieci, pomagałeś podnieść z upadku, ofiarując całego siebie. Wierzę, że i teraz wstawiasz się za nami do Boga Miłosiernego, wypraszając łaski ze Świętymi w Niebie.

Ojcze Nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

Link do inicjatywy na Facebooku >>

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
26°C Sobota
dzień
27°C Sobota
wieczór
24°C Niedziela
noc
19°C Niedziela
rano
wiecej »