"O rekonstrukcji rządu premier będzie mówił po święcie Trzech Króli"

O rekonstrukcji rządu będzie mówił premier Mateusz Morawiecki po święcie Trzech Króli, a więc w przyszłym tygodniu - powiedział we wtorek szef MSWiA Mariusz Błaszczak, odnosząc się do informacji medialnych o tym, że ma zostać szefem MON.

"O rekonstrukcji rządu będzie mówił premier Mateusz Morawiecki po święcie Trzech Króli( 6 stycznia - PAP), a więc w przyszłym tygodniu. A co do zasady pamiętam doskonale słowa Jarosława Kaczyńskiego z kampanii wyborczej: nikomu z nas nic się nie należy i nikt z nas nie jest przypisany do swojego stanowiska" - powiedział w radiowej Trójce Błaszczak.

"To wszystko zależy od oceny działalności, także od oceny, kto z pośród polityków PiS, albo mówiąc szerzej obozu Zjednoczonej Prawicy, jest najbardziej kompetentny w swojej dziedzinie. Jestem skoncentrowany na tym, co robię, jeszcze dużo projektów zostało nam do zrealizowania w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. To są projekty, z którymi szliśmy do wyborów w 2015 r., a więc jeszcze wiele pracy" - podkreślił.

Szef MSWiA powiedział, że rozmawiał "kilkakrotnie" z premierem Morawieckim. "Rozmawialiśmy na temat wyzwań, które stoją przed nami, przede mną, jako szefem MSWiA, ale także przed rządem. Natomiast nie mówiliśmy o zmianach strukturalnych w resorcie" - powiedział Błaszczak.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 1
  2 3 4 5 6 7 8
  -1°C Niedziela
  rano
  3°C Niedziela
  dzień
  4°C Niedziela
  wieczór
  1°C Poniedziałek
  noc
  wiecej »