Katolicy w Indiach nie tylko modlitwą uczcili beatyfikację Jana Pawła II. W Kalkucie zorganizowano wystawę zdjęć poświęconych Karolowi Wojtyle. W stanie Kerala natomiast, gdzie mieszka największa w Indiach społeczność chrześcijańska, poczta indyjska wypuściła z okazji beatyfikacji okolicznościowy znaczek.
Katolicy z Kalkuty uczcili beatyfikację Jana Pawła II otwarciem wystawy, na którą składało się ok. 50 zdjęć przedstawiających Karola Wojtyłę oraz 20 poświęconych mu książek. Wystawie towarzyszyły pokazy dwóch filmów dokumentalnych o beatyfikowanym Papieżu. Wydarzenie to zorganizowało stowarzyszenie Ambasadorzy Jezusa, uznane przed 40 laty przez Papieża Polaka. W Kalkucie katolicy pamiętają dobrze Karola Wojtyłę, jego długie spotkanie z bł. Matką Teresą w Kaligath – jednym z założonych przez Nią domów opieki – i wezwanie do solidarności z ubogimi oraz wykluczonymi.
Z kolei w południowoindyjskim mieście Trissur, w dniu beatyfikacji Papieża z Polski poczta indyjska wspólnie z tamtejszą archidiecezją wypuściła okolicznościowy znaczek upamiętniający wizytę Jana Pawła II w Indiach w roku 1986. Znaczek przedstawia fasadę katedry w Trissur oraz mównicę, z której przemawiał Papież podczas swojej wizyty przed ćwierćwieczem w tej świątyni. Znaczek uroczyście przedstawiono arcybiskupowi Trissur Andrewsowi Thazhathowi w dniu beatyfikacji Jana Pawła II. Ponadto w budynku obok katedry prezentowano wystawę znaczków i monet poświęconych nowemu błogosławionemu. Archidiecezja Trissur leży w stanie Kerala liczącym ponad 32 mln mieszkańców, z czego ok. 20 proc. to chrześcijanie.
Usługa "Podpisz dokument" przeprowadza użytkownika przez cały proces krok po kroku.
25 lutego od 2011 roku obchodzony jest jako Dzień Sowieckiej Okupacji Gruzji.
Większość członków nielegalnych stowarzyszeń stanowią jednak osoby urodzone po wojnie.