Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Szukana fraza:
uporządkuj wyniki:
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
WIARA.PL DODANE 30.08.2001
więcej »
WIARA.PL DODANE 31.08.2001
WIARA.PL DODANE 01.09.2001
Adwent 2025 na wiara.pl. Zapraszamy już w sobotnie popołudnie.
Przyjęcie chrztu i celebracja Eucharystii jest początkiem wszystkiego, ale nie wszystkim.
Andrzej Macura
Bo na tym świecie, takim jaki jest, życie coraz bardziej irytujące.
Katarzyna Solecka
Mówił nam kiedyś z mieszanką zdziwienia i podziwu, słyszalną wyraźnie mimo upływu czasu, jak przyjęto ich, grupę pielgrzymów, w domu przy pewnym sanktuarium.
Piotr Drzyzga
Idzie to w tę stronę. Jako ratunek przed wszechogarniającą, plastykową, świąteczną komerchą?
Decyzja papieża była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.
Człowiek wykształcony, otwarty, we krwi ma wszystko to, co związane z Krakowem.
"Nie chcę Kościoła, który nie jest misyjny, nie chcę Kościoła, który nie jest miłosierny, nie chcę Kościoła, który nie jest otwarty, który nie jest w dialogu, nie chcę innego Kościoła" - powiedział dziś w Łodzi kard. Grzegorz Ryś po ogłoszeniu jego nominacji na arcybiskupa Krakowa.
Najnowsze oskarżenie dot. wojny w Sudanie.
Ciąg dalszy sprawy
Pełny tekst papieskiej katechezy.
Wynika to z opublikowanego w tym tygodniu zaktualizowanego zbioru przepisów dotyczących Kurii Rzymskiej.
Kard. Grzegorz Ryś, dotychczasowy arcybiskup metropolita łódzki, został mianowany arcybiskupem metropolitą krakowskim. Decyzję Ojca Świętego Leona XIV ogłosiła dziś w południe Nuncjatura Apostolska w Polsce.
- podał w środę Reuters, powołując się na trzy źródła zaznajomione z tą sprawą.
Operacja ma potrać kilka dni.
Termin rejestracji na 48. Europejskie Spotkanie Młodych Taizé, w Paryżu mija 1 grudnia.
Pekin chce siłą wymusić zjednoczenie i kapitulację Tajwanu, by go anektować.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.